24 Ekim 2019 Perşembe 00:33

ANASAYFA l Kocaelispor’da izin bitti

16.08.2016 Salı - 15:51

Bolu Termal Otel kampı sonrasında iki gün izin yapan Kocaelispor, önceki gün Vinsan Spor Tesislerinde üçüncü etap çalışmalarına startını verdi. İlk gün idmanına 22 futbolcu katıldı

İki günlük izinin ardından yeni sezon çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Kocaelispor, önceki gün Vinsan Spor Tesislerinde hazırlıklarına kaldığı yerden devam etti. İzinli olan Tecrübeli file bekçisi Kılıçarslan Kopuz katılmadı. Bolu kampında sakatlık yaşayan Oğuzhan Türkmen ve Özgür Süreç üçüncü etap ilk çalışmalarına katılmadı. Yeşil siyahlılar ilk çalışmalarına hafif bir çalışma yaparak geçirdi. Teknik direktör Ümit Metin Yıldız nezaretinde yapılan ilk çalışmalar bir buçuk saat sürdü.

22 futbolcu katıldı

Vinsan Spor Tesislerinde üçüncü etap çalışmaların ile lig mücadelesine hazırlanan yeşil siyahlılar bir bucuk saatlik bir çalışma yaptı. Çalışmalara Hamza Mutlu, Mesut Özdemir, İshak Kurt, Murat Soner Başak, Burak Özbakır, Yusuf Şenlik, Sinan Pektemek, Sefa Narin, Can emre Yücel, Burak Süleyman, Volkan Mert Korkmaz, Mert Yavuz, Şenol Yıldırım, Eray Doğan, Erol Durbakan, Ali Keten, Kemal Can Aydemir, Kadir Öğe, Kadir Gezer, Kerem Yıldırım, Volkan Mert, Akif Özerli ve Mehmet Avcı katıldı.

Hafif çalışma yaptı

Cumartesi günü İzmit’te ilk üçüncü etap ilk hazırlık maçını Maltepespor ile oynayacak olan Kocaelispor, lig hazırlıklarına tüm hızıyla başladı. Vinsan Spor Tesislerinde yaptığı idmana hafif tempolu koşular ile başlayan yeşil siyahlı futbolcular, ardından açma germe çalışmaları ve beşe iki çalışmaları ile devam etti. Ardından toplu serbest çalışmalar yaptı. İdmanın son kısmında ile dar alanda toplu çalışmalar ile hazırlıklarını sürdürdü. Dün sabah ve akşam olmak üzere çift çalışma yapan Kocaelispor, sezon hazırlıklarına devam etti.

 

IMG_0036

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.