21 Ekim 2019 Pazartesi 13:43

ANASAYFA l Kocaelispor, kombine kartları satışa çıkarttı

22.08.2016 Pazartesi - 18:23

Kocaelispor yönetimi, kombine kartlarla ilgili tanıtım toplantısını Imperial Otel’de gerçekleştirdi.Uygun fiyatta olan kombine kartlar satışa çıktı
YÖNETİM ZAM YAPMADI

Kocaelispor yönetimi kombine kartlarla ilgili tanıtım toplantısını Imperial Otel’de yaptı. Yapılan basın toplantısında Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, yöneticilerden Teoman Gencal ve Efe Nalçacı hazır bulundu.Yeşil-Siyahlı yönetim kombine kartlara zam yapmazken, bu karar taraftarlar arasında memnuniyetle karşılandı.Piyasaya çıkan Kombine kartlar 9 satış noktasından satılmaya başlandı.Oldukça uygun fiyatta olan kombine kartlarda Kale arkası tribün 50 TL, Maraton tribün 75 TL, Numaralı B tribün 150 TL,Numaralı A tribün 250 TL ve VIP protokol tribün ise 1000 TL’den satılacak.

16 MAÇTA GEÇERLİ OLACAK

Gencal yaptığı açıklamada,” 2016-2017 Sezonunda iç sahada oynayacağımız 18 lig müsabakasının 16’sında Kombine Kartlar geçerli olup, 3 Eylül 2016 Cumartesi saat 19:00’da oynanacak Tekirdağspor müsabakası ile Yönetim Kurulu tarafından sezon içerisinde belirlenecek bir lig müsabakasında ve tüm kupa müsabakalarında geçersiz olacaklardır. Geçen sezon 12 maç için belirlenen Kombine Fiyatlarının, bu sezon oynanacak 16 lig müsabakası için de aynı olarak belirleyen Yönetim Kurulumuz; böylelikle taraftarlarımıza %25 oranında bir avantaj sağlayarak Kombine Kartların tüm taraftarlarımızın cebine girmesini amaçlamıştır.

SPONSORLARA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Kocaeli halkından beklentimiz, Şehrin Takımı olan Kocaelispor için belki de yıllarca saklanacak arşiv niteliğinde olan kombine kartlarımızdan en az bir adet satın alarak destek olmalarıdır.Bilinmelidir ki; Kulübümüzün tek geliri iç saha gelirleridir. Her bir 50 TL şehrimize bugünlerde milletçe çokça ihtiyacımız olan kardeşlik, bağlılık ve paylaşma duygusu kazandıracaktır. Kocaeli Halkının, ticaret adamının bu çağrımıza duyarsız kalmayacağından eminiz. Son olarak; Kombine kartlarımızın arka yüzüne sponsorluklarıyla Kulübümüze destek olan Yıldızlı İnşaat; Karaaslan Makina ve Öner Makina’ya da teşekkürlerimizi sunarız. Bu şehirde para kazanan herkes için, bu duyarlı davranışın örnek olmasını dileriz” dedi. 

SATIŞ NOKTALARI
1- Fuar İçi Kulüp Binası
2- Hodrimeydan Taraftar Derneği
3- Yürüyüş Yolu Cixspor
4- Alemdar Cad. Görkemspor
5- İnönü Cad. Tavukçu Necdet
6- Bekirdere Karadeniz Pide
7- Derince Alkan Mobilya
8- Körfez Ağadere Cad. Fidan Kundura
9- Gölcük Akademi Eğlence Merkezi
Kombine Fiyatları:
Deniz Kale Arkası : 50 TL
Maraton Tribünü 75 TL
Numaralı B Tribün : 150 TL
Numaralı A Tribün : 250 TL
VIP Protokol Tribün : 1000 TL

Haber Kaynak: Yiğit Özcan / Çağdaş Kocaeli

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.