19 Ekim 2019 Cumartesi 13:32

ANASAYFA l KOCAELİ’DE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

18.06.2017 Pazar - 10:17

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kent Konut projelerinden olan Tuana Evleri 3. Etap’ta indirimli daire sahibi olmak için son fırsat!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kent Konut Tuana Evleri’nde indirim uyguluyor. İzmit’e yeni ve farklı bir konut projesi kazandıran “Tuana Evleri” projesinin üçüncü etabında kampanya kapsamında uygulanan yüzde 20’ye varan indirimli daireler için başvuruların bitmesine sayılı günler kaldı. İndirimden yararlanarak daire almak isteyen vatandaşların 23 Haziran’a kadar Kent Konut’a başvurmaları gerekiyor.

KONFORLU VE GENİŞ DAİRELER

Tuana Evleri üçüncü etaptaki, geniş sosyal olanakları ve özgün mimarisi ile daireler, 1+1, 2+1, 3+1 4+1 olmak üzere 113 metre kare ile 240 metre kare arasında değişiyor. Projede yapımı ve satışı devam eden konutlardan istenilen dairenin seçilmesi mümkün oluyor.

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN

Şehir merkezine oldukça yakın konumu ve prestij vaat eden lüks yapısıyla, aynı zamanda temiz hava sahasıyla hayatı kolaylaştıracak olan Tuana Evleri, yaşamdan zaman kazandıracak imkanlar sağlıyor. Tuana Evleri, şehir merkezinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanırken aynı zamanda şehrin kalabalığından uzakta bir yaşam hayal edenler için planlandı.

 SOSYAL OLANAKLAR

Site yaşamının tüm avantajlarını yaşayacağınız Tuana Evleri 3.Etap projesi, teknolojik alt yapısı ve inşaat kalitesinin yanı sıra sunduğu ortak alanlarıyla da hayatınıza değer katacak. Her yerde yeşilin farklı bir tonunu göreceğiniz proje içerisinde sosyal tesis, basketbol sahası, tenis kortu, açık hava fitness alanları, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, kesintisiz yürüyüş yolu, süs havuzları, kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna,  dinlenme alanları ve 523 adet kapalı otopark yer alıyor. Tuana Evleri 3. Etap daireleri için Kent Konut merkez ofisinden, ww.kentkonut.com.tr adresinden ya da 0262 324 50 00 Alo Konut hattından detaylı bilgi alınabiliyor.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.