22 Ekim 2019 Salı 02:18

ANASAYFA l Kılıçdaroğlu, şehit ailelerini ziyaret etti

11.04.2017 Salı - 10:29

Kılıçdaroğlu, şehit ailelerini ziyaret etti

Referandum çalışmaları kapsamında ilimizde çeşitli programlara katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Körfez İlçe’de iki şehit ailesinin evini taziye ziyaretinde bulundu. Şehit Uzman Çavuş Erdi Demirer ve Şehit Piyade Onbaşı Abdül Samet Özen’in ailelerini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, başsağlığı dileklerini ileterek duyduğu derin üzüntüyü dile getirdi.

KURAN-I KERİM OKUNDU

Şehit aileleri ziyaretine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Başdanışmanı Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve il yöneticileri eşlik etti. Ziyaret edilen şehit evlerinde Kuran-ı Kerim okundu.

DUYDUĞU ÜZÜNTÜYÜ DİLE GETİRDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler ilk olarak Şanlı Urfa’nın Viranşehir İlçesinde PKK’lı teröristlerin karakola uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda şehit düşen Körfezli şehit Uzman Çavuş Erdi Demirer’in anne ve babası Susam-Halis Demirer ve eşini ziyaret etti.  Ardından Kayseri de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik bombalı saldırıda şehit düşen Şehit Piyade Er Abdül Samet Özen’in anne ve babası Hayriye- Hüseyin Fehmi Özen’i ziyaret edip başsağlığında bulundular.  Kılıçdaroğlu şehit ailelerine duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.