17 Ekim 2019 Perşembe 21:43

ANASAYFA l Kılıçdaroğlu programı belli oldu

05.04.2017 Çarşamba - 16:00

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 10 Nisan Pazartesi günü ilimizde olacak. Kılıçdaroğlu’nun ilimizdeki programı İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay başkanlığında 4 Nisan Salı günü gerçekleşen İl Yönetim Kurulu toplantısında görüşülerek netleştirildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu referandum çalışmaları kapsamında 10 Nisan Pazartesi günü ilimizde olacak. Sabah 11.30 da ilimizde olacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmit Tanyıldız Düğün Salonu’nda ilimizdeki muhtar ve azalar ile bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu, 14.30’da yine ilimizdeki Sendikalar Birliği, sendikalar, oda yöneticileri, esnaar ve hemşeri dernekleri ile İzmit Tanyıldız Düğün Salonu’nda buluşacak.

ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET EDECEK

Bu toplantının ardından saat 16.00 da Körfez ilçesinde şehit ailesi ziyareti yapacak olan Kılıçdaroğlu’nun ilimizdeki son programı Körfez ilçesinde olacak. Saat 17.00’da Salon Körfez’de kadınlara seslenecek olan Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandumda neden ‘Hayır’ denmesi gerektiğini anlatacak ‘Hayır’ oyu isteyecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.