21 Ekim 2019 Pazartesi 13:34

ANASAYFA l Kılıçdaroğlu; Canım bu vatana feda olsun

25.08.2016 Perşembe - 15:24

Artvin’de konvoyuna silahlı saldırı gerçekleştirilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayına katıldığı bir televizyon kanalında önemli açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu; “1 Şehidimizin olduğu söyleniyor. Bizim canımızın bir önemi yok şehidimize üzülüyorum. Kaymakam beyin odasındayım helikopteri bekliyoruz. Bize önce yolumuzun kesildiği ifade edildi zaten konvoyumuzun önünde güvenlik güçlerimiz vardı. Biz sadece silah seslerini duyduk ve orada uzun süre kalamayacağımız söylendi. Sonra zırhlı bir araç geldi ve Şavşata geri döndük. 

MİLLETİMİZİ VATANIMIZI SEVİYORUZ

Şuanda saldırı hakkında ayrıntıları bilgim alma şansım yok takdir edersiniz. Milletimizi vatanımızı seviyoruz, vatanımız için canımızı feda ederiz bu tür terör eylemleri bizi yıldıramaz yolumuza devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beni aradı kendileriyle telefonda görüştük, çok teşekkür ediyorum. heyetimizde herhangi bir yaralanan yok.” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.