22 Temmuz 2018 Pazar 02:45

ANASAYFA l KILIÇ: BÜYÜKLERİMİZ GÖREV VERİRSE…

07.08.2017 Pazartesi - 11:49

2014 yılında AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığı’na seçilen ve ticaret hayatıyla da adından sıkça söz ettiren Zafer Kılıç hakkında son günlerde görevden alınacağı söylentileri iyice dilden dile dolaşıyordu.

Söylediği her şey neredeyse yüzde yüz doğru çıkan ve AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen Twitter fenomeni ANKARA KUŞU, bu kezde AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ın görevden alınacağını geçtiğimiz günlerde ortaya atmıştı. İlimizde yayın yapan yerel bir gazetenin gündeme getirdiği habere göre, bir zamanlar özellikle ticaret hayatıyla çok konuşulan AKP Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç görevden alınacağı dile getirilmişti. Fakat ANKARA KUŞU’NA Zafer Kılıç’tan cevap gecikmedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kılıç şu ifadelere yer verdi:

Değerli arkadaşlar

Biz bu davaya başımız koymuşuz bizim makam mevkii duskunlugumuz yoktur. Bu dava kutlu dava bir zafer değil bin zafer feda olsun. Bizim büyüklerimiz neyi uygun görürse biz orda oluruz. Önemli olan davadır ümmettir bayraktır vatandır ve  Recep Tayyip Erdogandir. Bunu herkes böyle bilsin.

Bizim gibi gorev yapan tum baskan arkadaslarmizida dusunce budurr…

Hak ve Batıl mücadelesi olurken , vatan için bayrak için binlerce şehit verilirken makam ve mevkilerin önemi yoktur.

Vatan hainleri fetocular, dhkpc pkk ypg yle.mucadele verilirken ömer halis demirler gözünü kırpmadan şehit olurken kimse makamdan mevkiden bahsetmesin. Bizim oyle bir kaygımız da yoktur korkumuzda asli olan ümmetin selahitidir. Kim gelirse gelsin kim olursa olsun biz bu davanın neferleriyiz nerde olduğumuz nerde görev yaptığımız çok bir önemi yoktur. Biz büyüklerimiz nerde görev verirse aslanlar gibi orda oluruz.

Bu böyle biline…..

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.