25 Haziran 2018 Pazartesi 15:31

ANASAYFA l KGC İLE FİNAL EĞİTİM KURUMLARI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

14.08.2017 Pazartesi - 12:44

Özel Final Eğitim Kurumları ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti arasında basın mensuplarına eğitimde kolaylık tanıyacak bir protokol imzalandı.

Bu sabah saatlerinde Özel Eğitim Final Kurumları Yönetici Temsilcisi Celalletin Gür ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un katılımıyla Final Eğitim Kurumlarının Fethiye Caddesi’nde ki şubesinde gerçekleştirilen toplantıda basın mensuplarına eğitimde fırsat tanıyacak protokole imzalar atıldı. İmzalanan protokolde basın mensupları ve 10-18 yaş arasındaki aynı soyadını taşıyan birinci derece yakınlarına orta öğretim lise düzeyinde yüzde 30 indirim sağlanacak.

TEŞEKKÜR ETTİ

KGC Başkanı Gürol, Gür ve ekibine teşekkür ederek “meslektaşlarımızın birinci derece yakınları bu indirimden yararlanabilecekler bu anlaşmadan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum dedi. Eğitimde en büyük dershanenin, en büyük okulun medya olduğunu dile getiren Gür; “Ticareti ikinci plana attık, isteğimiz gençlerin tam donanımlı olmaları ve öğrencilerin özgüvenlerinin yüksek olması, onlara bu özgüveni aşılamalıyız” şeklinde konuştu. 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.