22 Ekim 2019 Salı 02:16

ANASAYFA l Katırcıoğlu ve Doğan’dan KASKF’a ziyaret

04.04.2017 Salı - 16:06

AK Parti Kocaeli Milletvekili, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer KATIRCIOĞLU ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat DOĞAN, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(KASKF) Genel Başkanı Murat AYDIN ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
YOĞUN KATILIM

Başkan Aydın ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarete AK Parti Kocaeli Milletvekili, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra AK Parti meclis üyeleri, parti yöneticileri ve kadın kulüp başkanlarından da katılım sağlandı. 

“KİMSEYİ AYRIŞTIRMADAN İLERLEMEK İSTİYORUZ”

İlimizdeki spor faaliyetleri ve ülke gündemi hakkında değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, ”Kadınlarımız ve erkeklerimiz ile birlikte, kimseyi ayrıştırmadan Türkiye’nin büyümesinde beraber ilerlemek istiyoruz. Bizleri ağırlayan Başkan Aydın ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“HER ZAMAN SPORCU DOSTU OLDUK”

Ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,” Belediyeler olarak her zaman spor ve sporcu dostu olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sporu çok seven ve sporcuyu destekleyen bir lider. Bu anlayışın hükümete ve belediyelere yansıması da sportif anlamda birçok güzel şeyi beraberinde getirdi, getirmeye de devam edecektir. Ben çalışmalarından dolayı Başkanımız Murat Aydın’a teşekkür ederim” diye konuştu.

“YEREL YÖNETİMLERDEN DESTEK ALIYORUZ”

Son olarak Başkan Aydın ise şunları söyledi: ” Öncelikle federasyonumuza yapmış olduğunuz ziyaretlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Son 10 yıldır amatör spora yapılan hizmetler önemli bir noktadadır. Tabi ki spora yapılması gereken daha fazla yatırım olduğunu düşünüyorum. Başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere yerel yönetimlerden spor konusunda önemli katkılar ve destekler almaktayız. Amatör sporun gelişimi için federasyon olarak her türlü çalışmayı ve faaliyeti gayretli bir şekilde yürütmekteyiz. Sizlere de bugüne kadar yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte de hazırlamış olduğumuz projeler ve faaliyetler konusunda destek vereceğinizden şüphemiz yoktur.”

“ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN SPOR YATIRIMLARINI ÖNEMSİYORUZ”  

Ülkenin geleceği ve gençliğin menfaati için spora yapılacak olan yatırımları önemsiyoruz. Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a tüm illerde amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağlamaktadır. Bu destekler Güneydoğu illerinden başlamış bulunmaktadır. Yapılan yardımlardan dolayı Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Ziyaret hediye taktimi ve hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.