22 Ekim 2019 Salı 02:22

ANASAYFA l Kassel çocuklarından 23 Nisan için anlamlı sergi  

21.04.2017 Cuma - 16:38

Konak Hastaneleri İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çocukları içine alan anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Kocaeli Deniz Yıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği ile yapılan işbirliği kapsamında Kassel Şehri Yahya Kaptan Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda kalan çocukların hazırladığı birbirinden anlamlı resimler Konak Hastaneleri İzmit’te sergilenecek.

“ÇOCUKLARIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu yaptığı açıklamada 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Kocaeli Deniz Yıldızı Korunmaya MuhtaçÇocuklara Yardım Derneği ile yaptıkları iş birliğinin çok anlamlı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Kassel Şehri Yahya Kaptan Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’ nda kalan çocuklar bizim çocuklarımız ve bizim geleceğimiz. Konak Hastaneleri İzmit olarak çocuklarımızın birbirinden güzel resimlerine ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Çocuklarımızın geleceği için bugün ve yarın hiç durmadan çalışacağız.”

MUTLULUKLARINI ANLATTI

Kassel Şehri Yahya Kaptan Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürü Sema Taşdemir Yıldızsergi ile yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kassel Şehri Yahya Kaptan Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklarımızın psiko-sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak, boş zamanlarını faydalı değerlendirmek, kendilerini ifade etmelerini sağlamak amacıyla çeşitli kurs ve faaliyetler düzenliyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklarımızın hazırladığı resimlerden kesitleri Konak Hastaneleri İzmit’te sergilemekten çok mutluyuz. Destekleri için, Deniz Yıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Sn. Sevgi Gündoğdu ve yönetimine, Konak Hastaneleri İzmit yönetimine teşekkür ederiz.”

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.