19 Ekim 2019 Cumartesi 18:23

ANASAYFA l KARTEPE’NİN KÖY YOLLARINDA PARKE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

02.06.2017 Cuma - 10:47

Kartepe Belediyesi alt yapı düzenlemeleri ve hava koşulları nedeniyle bozulan mahalle statüsüne kavuşan köy yollarını da iyileştirmek üzere parke çalışması başlattı. Balaban ve Nusretiye Mahalleleri’ndeki yolları mercek altına alan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler üst yapı iyileştirmesi kapsamında bozuk güzergahları günümüz koşullarına uygun hale getirdi.

Üst yapı iyileştirme çalışmaları kapsamında mahalle statüsüne kavuşan köy yollarını da mercek altına alan Fen İşleri Müdürlüğü  parke ekipleri, Balaban Mahallesi’nde Demirciler, Rauf Efendi, Dizdaroğlu, Kuplay ve Dizge Sokak ile Cumhuriyet Caddesi’ndeki çalışmalarını tamamladı.

Nusretiye Mahallesi’nin ana arter ve ara arter güzergahlarında da çalışan ekipler Şirin, Artvin, Şirintepe, Güllice, Menekşe, Karpuzluk ve Şehit İshak Sokağın yollarını parke taşları ile döşedi. Kartepe Belediyesi’nin mahalle statüsüne kavuşan köy yollarında gerçekleştirdiği planlı ve çözüm odaklı çalışmalarla yolların günümüz koşullarına uygun hale getirilmesi mahalle sakinlerinin takdirini toplarken, çalışmalar ihtiyaç olan diğer mahallelerde de devam edecek.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.