21 Ekim 2019 Pazartesi 13:39

ANASAYFA l Kartepeli Cemal Amcanın Mutluluğu

01.11.2018 Perşembe - 10:08

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat ekibi, kentin simge isimlerinden olan fanatik Kocaelispor taraftarı olan Ahmet Cemal Ümit’i ziyaret ettiler.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü olmanın yanı sıra bir çok belediye tarafından örnek alınarak uygulanan Alo Evlat Birimi, hane ziyaretlerine devam ediyor. Kurulduğundan bu yana Kartepeli büyüklerine 7/24 hizmet veren Alo Evlat ekibi, zor durumda olan ilçe sakinlerine destek veriyor.

ÜZÜLMEZ’İN TALİMATI İLE

Kocaelispor taraftarının yakından tanıdığı, kentin simge isimlerinden olan aslen Konyalı Suadiye Mahallesi’nde ikamet eden Ahmet Cemal Ümit (66) annesinin hayatını kaybetmesi sonrasında sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Bu duruma Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in talimatı ile son verildi. Alo Evlat ekibi tarafından sıcak bir yuvaya kavuşturulan Kocaelisporluların Cemal ağabeyi hayatının ikinci baharını yaşamaya başladı.

CEMAL AĞABEY YALNIZ DEĞİL

Alo Evlat ekibi tarafından evi yapılan Cemal Ümit, evini gönül verdiği Kocaelispor’un renkleri olan yeşil-siyah boyanması isteği yerine getirildi. Ekipler tarafından yapılan çalışmalar sonrasında Cemal ağabey sıcak yuvasına kavuştu. Yeni bir hayata başlayan Cemal ağabeyin ilk misafiri Başkan Üzülmez olmuştu. Alo Evlat ekibi tarafından tüm ihtiyaçları karşılanan Ahmet Cemal Ümit’i Sosyal Yardım İşleri Müdürü İbrahim Bahri Özyılmaz, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler ve yönetimi ile Alo Evlat ekibi ziyaret etti. Kocaelispor ve eski günler üzerine yapılan sohbet sonunda Cemal ağabeye hediyeler verildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.