24 Ekim 2019 Perşembe 00:41

ANASAYFA l Kartepe Belediyesi’nden Demokrasi Şehitlerine Toplu Yardım

12.08.2016 Cuma - 16:13

15 Temmuz gecesi hain terör örgütü FETÖ/PDY’nin kanlı darbe girişimi esnasında yaşamını yitiren şehit ve gazi olanların aileleri için T.C. Başbakanlık tarafından başlatılan “15 Temmuz Şehit ve Gazi Ailelerine yardım kampanyası” tüm yurtta olduğu gibi Kartepe’de de yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Kartepe Belediyesi personeli de“15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri” için başlatılan bu yardım kampanyasına topluca katkıda bulundu. Bu kapsamda  BaşkanÜzülmez’in önderliğinde başkan yardımcıları, birim müdürleri ve gönüllü belediye personelinin katılımlarıyla toplanan grup,  Ziraat Bankası Kartepe Şubesi’ne giderek,aralarında topladıkları paraları şehit ve gazi aileleri için Başbakanlık tarafından açılan hesaba yatırdılar.

Üzülmez de ekip arkadaşlarıyla bankada

Geçtiğimiz hafta Ak Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte kampanyaya katılan ve bağışta bulunan Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez bugün de bu anlamlı kampanyaya destek olan personelinin yanında oldu.“Hainlere karşı şimdi ve her zaman  birlik olma zamanıdır”diyen Başkan Üzülmez,  kısa bir değerlendirmede bulundu: “Şahsi menfaatlerini hiçe sayıp, sadece ülkemizin bekasını düşünerek Başkomutanımızın çağrısı ile sokaklara çıkan kahraman şehitlerimizi bir kez daha minnetle yâd ediyorum. Türkiye Cumhuriyet tarihinde hepsi ayrı ayrı kahramanlık öyküsü yazmış ve unutulmaz olmuşlardır.Şehitlik mertebesine ulaşanlar ve gazilerimizin aileleri milletimizin kutsal emaneti sayılır.Bu hislerle, başkan yardımcılarım ve personelim olmak üzere, herkes kendi imkânları ölçüsünde az çok demeden demokrasi şehitlerimizin ailelerine yardım etmek için buradayız. Bu kampanyaya katkıda bulunmak için burada olan tüm çalışma arkadaşlarıma gösterdikleri birlik ve duyarlılıktan ötürü teşekkür ederim.15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrasında Kartepe halkımız ve belediye personelimiz tek yürek olup, Milli İrade Meydanında demokrasiye sahip çıkmış, milli mücadele de cesur ve kararlı bir duruş sergilemişlerdir. Birliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.