22 Ekim 2019 Salı 20:02

ANASAYFA l Kartepe Belediyesi’nde Yeni Görevlendirmeler

06.04.2017 Perşembe - 10:06

Hizmetleriyle Kartepe’nin değerine değer katan Kartepe Belediyesi yeni görev değişiklikleriyle gücüne güç katmaya devam ediyor. Yapılan son görevlendirmeler ile Fen İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Murat Balaban getirilirken, Park Bahçeler Müdürlüğüne de  Osman Bina getirildi.
Kocaeli Büyükşehirden İki Transfer

Yeni görev değişiklikleri ile en son Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak görev yapan Murat Balaban, Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak göreve getirilirken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Bölge Şefi olarak çalışan Osman Bina da Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün başına getirildi. Yeni görevlerini devralarak işlerinin başına geçen Balaban ve Bina,” Bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri doğup, büyüdüğümüz topraklar olan Kartepe’de mesai yaparak harcamak hem gurur kaynağı hem de büyük bir sorumluluktur.Allahın izniyle  görevimizi en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle gayret sarfedeceğiz.” diyerek  kariyerleri için önemli bir fırsat veren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ettiler.

Murat Balaban kimdir ?

1975 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesi Sultaniye Köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli’nde tamamladı. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 2008 yılında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı. Murat Balaban evli ve 3 çocuk babası olup, orta seviyede İngilizce bilmekte.

Osman Bina kimdir ?

 Osman Bina, 1977 Kartepe Sultaniye doğumludur. 1988 yılında Arslanbey ilkokulu, 1995 yılında İzmit İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Eğitim hayatına Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MYO’ da  devam eden Osman Bina 2000 yılında buradan da mezun oldu.Bina, 2006 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kontrol Mühendisi olarak işe başladı. 2015 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Başiskele,  Gölcük ve Karamürsel’ de bölge şefliği yaptı.2017 Mart ayında Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev alan Osman Bina evli ve  iki çocuk babası.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.