22 Temmuz 2018 Pazar 01:09

ANASAYFA l Taşeron işçisine toplu sözleşme

10.11.2017 Cuma - 9:20

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz her fırsatta çalışanlarını önemseyen vizyonunu gösteriyor. Yine farkını hissettiren bir öncelik ile kadro öncesi taşeron işçilerine toplu sözleşme yapılması için gerekli girişimlerde bulundu.

 

Başkan Ayaz’ı ziyaret eden Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetim kurulu, Başiskele de çalışan tüm taşeron işçilerinin sendikalı olmaları ve toplu sözleşme yapılabilmesine katkı sağlayan başkan Ayaz’a teşekkür etti.

 

Aynı gün işçilerle bir araya gelen Başkan Ayaz ve Ersoy Başiskele de 370 taşeron işçilerinin sendikalı olma ve sözleşme yapmaya ortak oldular. Coşkuyla karşıladıkları Başkan Ayaz’a teşekkür eden çalışanlar mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

Hizmet-İş sendikası Şube Başkanı İdris Ersoy konuşmasında Başiskele Belediye Başkanımız seçildiği günden bugüne kadar hem kadrolu işçilerin sözleşme, hak ve menfaatlerinin en üst seviyeye çekmelerinin, hem taşeron çalışanlarının sendikalı olma ve sözleşme yapmalarına imkan sağlamasından dolayı sendika ve şahsim adına teşekkür ediyorum.

 

Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz konuşmasında ise “yakın zamanda sizlerle de paylaştığımız üzere yine bir değerlendirmeden geçerek belediyemiz mükemmellik yolunda bir adım daha attı. Kaliteli işler kaliteli personel ve ekipten çıkar. Buna borçlu olduğumuz tüm çalışanlarımız bizler için büyük önem arz etmektedir. Tüm taşeron işçilerimize bu toplu sözleşme hayırlı olsun” dedi.                              

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.