22 Mart 2019 Cuma 03:25

ANASAYFA l İzmit’in her yerinde çalışma var

27.02.2018 Salı - 8:28

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mahallerdeki çalışmaları devam ediyor. Ekiplerce Bekirdere’de merdiven, korkuluk, engelli rampası, yol açma, Yeşilova’da yol açma, Yenidoğan’da korkuluk, Yahya Kaptan’da yol genişletme, Orhan’da korkuluk yenileme çalışması yapıldı.

 

MUHTAR BİRİM’DEN TEŞEKKÜR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bekirdere Mahallesi Hoca Sokak ile M. Çağlar Sokak arasındaki korkuluk, M. Çağlar Sokak’ta engelli rampası ve korkuluk ile Tatlı Sokak’taki yaklaşık 70 metrelik yol açma çalışmasını tamamladılar. Mahalle Muhtarı Adnan Birim, yapılan hizmetler için İzmit Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yeşilova Mahallesi Zeynel Sokak’ta açılan yeni yola 465 ton stabilize serildiğini söyleyen yetkililer “ Yahya Kaptan Mahallesi Bestekâr Amir Ateş Caddesi’ndeki genişletilen yol için de 240 ton stabilize malzeme kullandık” dediler.

Yenidoğan Kale Üstü Sokaktaki 60 metrelik korkuluk çalışmasında 1200 kilogram demir, Orhan Mahallesi Tultuk Geçidi’ndeki 65 metrelik korkuluk için de 1230 kilogram demir kullanıldığı kaydedildi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi