21 Ekim 2019 Pazartesi 13:43

ANASAYFA l İzmit Belediyesi’nden iş yeri mühürlenen Faruk Bostan’la ilgili açıklama

12.08.2016 Cuma - 16:19

Bugün öğle saatlerinde Faruk Bostan’ın sahibi olduğu Cefa Oto Kurtarıcılık Vinç ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti Şirketi’nin mühürlenmesinden sonra İzmit Belediyesi bir basın açıklaması yayınladı.

İşte o basın açıklaması;

Cefa Oto Kurtarıcılık Vinç ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti Şirketi’nin mühürlenmesiyle ilgili olan aşağıdaki açıklamayı yapma gereği hâsıl olmuştur.  Söz konusu mühürleme işlemi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 11.08.2016 tarihli 129144 sayılı yazısına istinaden İzmit Belediyesi tarafından yapılmıştır. İlgili yazıda, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından yapılan kontrollerde Cefa Vinç ve Oto Kurtarıcılık Şirketi’nin ruhsatsız olduğu tespit edilmiş ve belediyemiz tarafından gereğinin yapılması istenmiştir. Cefa Oto Kurtarıcılık ve Vinç Hizmeti sunan firma,  ruhsatsız faaliyette bulunduğundan dolayı ruhsat alıncaya kadar 12 Ağustos 2016 Cuma günü saat 15.00 itibariyle mühürleme kararı verilmiş ve alınan karar kendisine tebliğ edilmiştir. 

 

Yapılan mühürleme işlemi belediyemizin rutin işlemidir. Faruk Bostan’ın açıklamasında yer verdiği gibi İzmit Belediyesi’ ne ruhsat başvurusu söz konusu olmamıştır.  Belediyedeki tüm kayıtlar incelenmiş ve Faruk Bostan’a it hiçbir belgeye rastlanmamıştır.  İlgili şahsın kamuoyuna yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır.

 

 Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.