21 Ekim 2019 Pazartesi 16:44

ANASAYFA l İzmit Belediyesi’nden anlamlı hareket ŞEHİTLER İÇİN YARDIM

11.08.2016 Perşembe - 10:44

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve İzmit Belediyesi personeli aralarında topladıkları yardım parasını şehit ailelerine gönderdi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve İzmit Belediyesi çalışanları, 15 Temmuz tarihinde yaşadığımız kanlı darbe girişiminde şehitlerimizin ailelerini unutmadı. Başkan Doğan ve belediye personeli, aralarında topladıkları parayı Vakıfbank Saraybahçe Şubesi’nden şehit aileleri için yardım toplanan hesap numarasına yatırdı. Doğan, yaptığı açıklamada sembolik bir yardımın yapıldığını ifade ederek bu yardımın şehitlerimize sahip çıkma duygusunu gösterdiğini söyledi.

SAHİP ÇIKMA DUYGUSU

Toplanan parayı hesaba yatırdıktan sonra kısa bir açıklama yapan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “İzmit Belediyesi’nde çalışan arkadaşlarımız gönlünden ne kopuyorsa, maddi durumu neye elveriyorsa o kadar yardım yaptı. Bu toplanan para sembolik bir destektir. Şehitlerimize ve ailelerine sahip çıkma duygusuyla yapılmış bir harekettir. Zaten bizim şehitlerimizin en büyük ödülü cennettir. Biz millet olarak onlara çok büyük bir minnet besliyoruz. Milleti için canlarını feda eden şehitlerimizi her şeyin üzerinde tutarız” dedi.

BATIYA DERS

15 Temmuz darbe girişiminde emperyalist batı ülkelerine millet olarak büyük bir ders verdiğimizi aktaran Başkan Nevzat Doğan, “Darbe girişiminde eli kanlı emperyalist batı ülkelerine çok büyük bir ders verdik. Bundan sonra üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Bu millet bu topraklarda yaşamanın bedelini her zaman ödemiştir. Vatanımıza milletimize el sürdürmemek için gerekirse yine sokaklara dökülürüz. Ama bu vatanı yedirmeyiz. Hainin adı bugün FETÖ olur yarın başka bir şey. Biz her zamanki yerimizdeyiz” açıklamasında bulundu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.