19 Ekim 2019 Cumartesi 08:37

ANASAYFA l İzmit Belediyesi’nden AKARYAKIT İSTASYONU

24.06.2016 Cuma - 12:42

PETROl
İzmit Belediyesi tarafından Gündoğdu yolu üzerinde 2 dönümlük bir alan üzerinde yaklaşık 1 milyon 350 bin liraya yaptırılan akaryakıt istasyonu faaliyete geçti

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bölgeye giderek akaryakıt istasyonunda incelemelerde bulundu. İzmit Belediyesi’nin şirketlerinden Sarbaş tarafından işletilecek olan ve 4 pompanın bulunduğu istasyonda 11 personel de görev yapıyor. Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu olan GO firması ile anlaşma yapılan istasyonda LPG, benzin, motorin, oto yıkama, yağ, market hizmetleri yer alıyor.

GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Başkan Doğan akaryakıt istasyonuyla ilgili olarak “Belediyemizin iki şirketi olan SARBAŞ ve BEKAS’ı elimizden geldiğince kalkındırmaya çalışıyoruz. Şirketlerimiz işletmeleriyle kendini döndüren, kar getiren kuruluşlar haline geldi. Ne sahada, ne piyasada ne de SGK da vergi borçları kalmadı. Yaptığımız çalışmalar ve kurduğumuz yeni tesislerle şirketlerimizi daha da büyütmeye çalışıyoruz. Akaryakıt istasyonumuz çok güzel oldu. Hem bir ihtiyacı giderirken hem de şirketlerimize ilave gelir getirecek bir kuruluş haline geldi. Yapılan her tesis, her yatırım belediyemizin gücüne güç katıyor. Bu tür yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı arttırmaya devam edeceğiz.  Akaryakıt istasyonumuz şehrimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.