14 Ekim 2019 Pazartesi 19:07

ANASAYFA l İşte Yenlikçi Gazetecilerin Listesi

01.11.2018 Perşembe - 10:17

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinde bir süredir kongre belirsizliği vardı. Cemiyeti bu sıkıntılı süreçten kurtarmak ve yeni bir döneme taşımak isteyen Yenilikçi Gazeteciler, olağanüstü kongre için üyelerin yarısından fazlasından imza toplamıştı. Genel kurul talebine direnemeyen mevcut yönetim 15 Aralık 2018 tarihinde kongre kararı almıştı.

İMZA TOPLANMIŞTI

Bilindiği gibi, mevcut yönetimde başkan vekilliği yapan Hakan Süer, Cemal Kaplan ve Halit Yılmaz’ın önderlik ettiği bu süreçte önce yönetim içinde başkan değişikliği talebi gündeme getirilmiş, sonuç alınamaması nedeniyle daha sonra üyelerden imza toplamaya başlamıştı. Toplanan imzaların noter aracılığıyla Kapanca Sokak’taki Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti merkezine iletildikten sonra yasal süreç işlemişti. Bunun üzerine Çetin Gürol ve yönetimi 15 Aralık 2018’de kongre kararı almıştı.

BAŞKAN ADAYI KAPLAN

Yenilikçi Gazetecilerin seçime girecek yönetim kurulu da belli oldu. Yenilikçi Gazetecilerin başkan adayı Cemal Kaplan olurken, yönetimde kent kamuoyunun yakından tanıdığı ve sahadaki gazetecilerin sıkıntılarını yakinen bilen isimler yönetimde yer buldu.

Yönetim Kurulu
Cemal Kaplan,
Abbas Çakar,
Ahmet Ayar,
Bülent Ekinci,
Emrah Erdoğan,
Furkan Çalışkan,
Gökhan Karabulut,
Gürcan Yılmaz,
Hakan Süer,
Hayrettin Albayrak,
İlker Akşit,
Kadriye Karademir,
Mesut Çatak,
Recep Şeyhoğlu,
Serkan Sidal,
Süriye Çatak,
Şengül Oymak,
Yunus Kahraman,

Denetleme kurulu
Adem Turgut

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.