18 Ekim 2019 Cuma 04:58

ANASAYFA l İSMAİL BARAN İFTARDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

01.06.2017 Perşembe - 11:26

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Fen Lisesi’nde öğrencilerin iftar sofrasına konuk oldu. İftar sonrası da yurtta kalan gençlerle sohbet etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önceki akşam iftarda Körfez Fen Lisesi’ne konuk oldu. İftar öncesinde öğrencilerle birlikte sohbet eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a Körfez Fen Lisesi Müdürü Cemil Bozalan ve ilçedeki birçok okul müdürü de eşlik etti. Sohbet sonrasında öğrencilerle yemek sırasına giren Başkan Baran, daha sonra onlarla aynı sofraya oturdu. Masadaki gündem ise üniversite hayatıydı.

SOFRALARA KONUK OLDU

Başkan Baran, öğrencilere kariyer planlamalarıyla ilgili tavsiyelerde bulunurken, öğrenciler de merak ettikleri soruları Başkan Baran’a yöneltti. İftar sonrasında Başkan Baran, öğrencilerin kaldığı yurda da konuk oldu. Oldukça renkli geçen sohbette konuşan Başkan İsmail Baran, “Öğrencilerimizin samimiyetle, sevgiyle hazırladığı sofraya konuk olduk, çokta güzel oldu” dedi.

GELECEĞİMİZ SİZLERSİNİZ

“Türkiye’nin geleceği sizlersiniz” diyerek gençlere olan güvenini de dile getiren Başkan İsmail Baran, “Bu günler geleceğinize yatırım yaptığınız günler. Bugünlerin, bu yaşların, bu imkânların kıymetini bilin. Gelecekte şehrimizin ve ülkemizin yönetiminde sorumluluklar ve görevler sizleri bekliyor. Allah geleceğinizi aydınlık etsin” ifadelerini kullandı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.