14 Ekim 2019 Pazartesi 19:01

ANASAYFA l İMO’dan Üyelerine Jest

19.11.2018 Pazartesi - 12:41

 

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, üyelerine harika bir sanat  etkinliği düzenleyerek arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayatının konu alındığı büyük yankı uyandıran “Müslüm” filminin Symbol AVM Sinema Salonu’nda yayınlanan 16 Kasım Cuma akşamı saat 20:45  seansını kendi üyelerine tahsis etti.

Film gösterimi öncesi kısa bir konuşma yapan Kocaeli İnşaat Mühendisleri  Odası Başkanı Tolga Ok, teknik toplantı, eğitim seminerleri ve konferansların yanı sıra sosyal etkinliklere önem verdiklerini söyledi. Ok, yaptığı açıklama; “Oda üyelerinin aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri, üyeler arasındaki dostluk ve birlikteliğin arttırılması ve mühendis camiasının Oda çatısı altında bir araya getirilmesi bu etkinliklerin düzenlenmesindeki en önemli amaç olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda düzenlenen sosyal etkinliklerden biriside bu akşamki sinema etkinliğimiz olmuştur”  dedi. Bundan sonra da sosyal etkinliklere devam edeceklerini belirten Ok, bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılımlarından dolayı tüm üyelere de teşekkür etti.

MEMNUNİYETLE AYRILDILAR

Gelenlerin memnuniyetle ayrıldığı gecede film gösterisi öncesinde bir araya gelen mühendisler birbirleriyle sohbet etme, kaynaşma fırsatı yakalayıp birlik ve beraberlik açısından böyle büyük bir ailenin parçası oldukları için mutlu olduklarını belirttiler ve Başkanları Tolga Ok’a bu güzel gece için teşekkür ettiler.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.