13 Ekim 2019 Pazar 21:32

ANASAYFA l İMO’DAN BAŞİSKELE HİZMET BİNASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

07.06.2017 Çarşamba - 8:40

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyeleri, kısa bir süre önce serdar mahallesindeki yeni yerine taşınan Başiskele Belediyesi Hizmet Binası’nı ziyaret etti

Başkan Hüseyin Ayaz’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Ok, “Başiskele Belediyemiz bundan böyle hizmetlerine yeni ve modern binasında devam edecek. Tüm Başiskele halkına hayırlı olsun” dedi. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz tarafından karşılanan Başkan Tolga Ok, yeni hizmet binasının birimlerini gezdi. “Hizmet Binası Başiskele’ye yakışan son derece modern ve güzel bir yapı olmuş. Bu binayı ilçemize kazandıran bu binada insana hizmet etmeyi en büyük gaye sayan başarılı belediye başkanımız Hüseyin Ayaz’ı ve emeği geçenleri kutluyorum.” dedi.

HİZMETE DEVAM

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok’un ve yönetiminin nazik ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirtti ve değerli hediyeleri için teşekkür etti. Başkan Ayaz, “Vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alması ve belediyemizin Başiskele’ye yakışır modern hizmet binasına kavuşması için binamızı hizmete soktuk. Hizmetlerimize aynı coşkuyla bundan böyle de devam edeceğiz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.