Kocaeli Olay
04.05.2017 Perşembe - 11:43

İDEV 2017’yi 42 bin 64 kişi ziyaret etti

 

27-30 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen İDEV 2017 Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı bölge ekonomisine canlılık getirdi. Fuarı 4 günde 42 bin 64 kişi ziyaret etti

Kocaeli Ticaret Odası- TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ işbirliği; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın destekleri ile hazırlanan İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, şehir protokolünün yoğun katılımı ile görkemli bir açılışın ardından toplamda 42.064 kişi tarafından ziyaret edilerek başarı ile tamamlandı.

4 GÜN BOYUNCA FUARA ÖZEL KAMPANYALAR

Evlenecekler, evini yenileyecekler ve ev almak isteyenlerin buluştuğu İDEV 2017 Fuarı ziyaretçileri ihtiyaçlarına tek çatı altında ulaşarak fuara özel kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanma fırsatı bulabildiler.

KONUT SATIŞLARI BÖLGE EKONOMİSİNE CANLILIK GETİRDİ

Fuarın gayrimenkul bölümündeki katılımcı firmalar ise yüzlerce nitelikli alıcıyla buluşarak konut projelerini tanıtma ve yüz yüze görüşme olanağını buldular. 4 gün boyunca devam eden görüşmeler, satışlarla sonuçlanarak ülke genelindeki konut satışlarına da ivme kazandırdı.

KOCAELİ PROTOKOLÜ FUARDAYDI

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, , CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, SİAD başkanları, çok sayıda STK temsilcisi fuarın açılışında yer alırken; Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kartepe Belediye Başkanı İbrahim Üzülmez, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve kent protokolü fuar süresince Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’ni ziyaret ederek stantlarla bir araya geldi.

İDEV, HABERTÜRK’TE CANLI YAYINLANDI

İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, Habertürk ekranlarından da tüm Türkiye’ye tanıtıldı. Noyan Doğan ile Bakış programının canlı yayın konuğu olan Kocaeli Ticaret Odası Başkan Vekili Volkan Yılmaz, TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ Genel Müdürü Cihat Alagöz ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, fuar alanında kurulan stüdyoda İDEV’i anlatarak vatandaşları davet etti.

ÜNLÜ İSİMLERİN SÖYLEŞİLERİ İLE ZİYARETÇİLER KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİ

Fuar süresinde düzenlenen defileler, dans şovlar, saç tasarım şovları yanı sıra Aşkım Kapışmak ve Aynur Tartan tarafından gerçekleştirilen ‘KALBİN Anahtarı Kavram Sohbetleri’ konulu söyleşi ile ziyaretçiler keyifli dakikalar geçirdi.Etiketler:, ,
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'de Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Gerçekleri Söylemek

3. Fuarımız bence en vasat fuardı. Ama ziyaretçi sayısı 2000 den fazla olmamıştır. 40.000 kişi fuar içinde stand çalışanlarının hava almak için dışarı girip çıkarken turnikeyi döndürme sayısıdır. Kocaeli’nde gördüğüm en başarısız, reklamı en kötü yapılan fuar idi.

04.05.2017, 15:45

Bulut’tan Yeni Eğitim Yılı Mesajı
“Tramvay” Plajyolu’na gidiyor..
10 Günde 10 Bin Metrekare Parke Yol
Ankara da Kocaeli Rüzgarı
Tabiat Parkı Güzellik Katıyor
İl Jandarmadan  KOTO’ya Ziyaret
Yıldönümlerinde Yalnız Bırakmadı
GTÜ Dünyanın En İyiler Listesinde..
Doğan’dan Korkmaz’a Çiçekli Teşekkür..
gebze CHP FETÖ haberleri sondakika Sürmanşet İzmit Belediye 15 Temmuz Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran kartepe kandıra AK Parti haberler İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kocaeli KOTO mhp Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu İsmail Baran AK Parti Kocaeli kocaelispor Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan CHP Kocaeli İzmit Belediyesi AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan belediyesi haber nevzat doğan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Manşet AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz Başkan İbrahim Karaosmanoğlu izmit Dr. Nevzat Doğan körfez CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet gölcük Kocaeli Büyükşehir Körfez Belediyesi türkiye
Copyright © 2016 Kocaeli Olay Gazetesi www.kocaeliolay.com Tüm hakları saklıdır.
VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri