22 Ekim 2019 Salı 19:58

ANASAYFA l Hürriyet referandumdan sonra da sahada

22.04.2017 Cumartesi - 12:48

CHP Milletvekili Hürriyet 16 Nisan Anayasa Referandumunun hemen ardından halkın arasında olmayı seçti ve referandumun İzmit’e nasıl yansıdığını bizzat vatandaşlardan dinledi

Gerek 7 Haziran gerekse 1 Kasım Genel Seçimlerinin ardından halkın arasında olmayı tercih eden, meclis çalışmalarının ardından günlerini Kocaeli’nin bütün ilçelerinde geçiren CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 16 Nisan Anayasa Referandumunun hemen sonrasında soluğu vatandaşların arasında aldı.

HALK ODAKLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 16 Nisan Referandumunun ardından İzmit Bekirdere’deydi. Bekirdere esnafını ziyaret eden Hürriyet hem esnaflara hayırlı işler diledi hem de, 16 Nisan Referandumunun İzmit esnafının referanduma bakış açısını değerlendirdi. Vatandaşlarla bol bol sohbet ederek, esnafın nabzını da tutan Milletvekili Hürriyet, molayı ise bölgede bulunan esnaf lokantasında verdi. Hürriyet yaptığı açıklamasında, “Halkın içinden gelen milletvekilleriyiz ve halktan kopmamız kesinlikle mümkün değil. 7 Haziran ya da 1 Kasım seçimleri sonrasında olduğu gibi, 16 Nisan referandumunun ardından da yine halkımızla iç içe olacağız. Bundan sonra da bütün çalışmalarımızı halk odaklı olarak sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.