Kocaeli Olay
18.12.2017 Pazartesi - 15:24

Honda Plaza Haldız’a bir ödül daha!

Honda Plaza Haldız 2017 yılında üretilen yeni kasa Civic için yürütülen pazarlama faaliyetleri ve satış rakamları ile Türkiye 2.’si olmayı başardı.

Haldız Otomotiv bünyesinde bulunan Honda Plaza Haldız, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Honda Plaza Haldız 2017 yılında üretilen yeni kasa Civic için yürütülen pazarlama faaliyetleri ve satış rakamları ile Türkiye 2.’si olmayı başardı.

Satışlara verilen destek dolayısıyla Honda Plaza Haldız Genel Müdürü Fatih Haldız’a Honda Türkiye’de gerçekleştirilen törende ödülü takdim edildi.

Ödülünü Honda Türkiye A.Ş. Başkanı Takuya Tsumura’dan teslim alan Genel Müdür Fatih Haldız, başarının ekip işi olduğunu dile getirerek, “Başarı grafiğimiz bundan sonra da artarak devam edecek. Bu güzel tabloyu oluşturan ve çıtayı her daim yükselten ekibimi tebrik ediyorum” dedi.

1996 yılında otomotiv sektöründe yatırım yapmaya başlayan Haldız Grup halen Kocaeli’de Mazda, Honda ve Peugeot’u, İstanbul’da ise Opel ve Hyundai’yi kurumsal olarak temsil etmekte. Daha iyi bakım, daha fazla değer ve daha fazla tutku misyonuyla hareket ettiği sürekli büyüyen otomotiv sektöründe 40.000 m²’yi aşan açık ve kapalı alanda otomobil bayilikleri ile sektörde hizmet vermeye devam eden Haldız Otomotiv yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'de Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Bulut’tan Yeni Eğitim Yılı Mesajı
“Tramvay” Plajyolu’na gidiyor..
10 Günde 10 Bin Metrekare Parke Yol
Ankara da Kocaeli Rüzgarı
Tabiat Parkı Güzellik Katıyor
İl Jandarmadan  KOTO’ya Ziyaret
Yıldönümlerinde Yalnız Bırakmadı
GTÜ Dünyanın En İyiler Listesinde..
Doğan’dan Korkmaz’a Çiçekli Teşekkür..
belediyesi izmit Manşet AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz CHP Kocaeli mhp sondakika AK Parti AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan haber AK Parti Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet gölcük nevzat doğan Körfez Belediyesi haberler körfez FETÖ İzmit Belediyesi haberleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan İsmail Baran İzmit Belediye türkiye Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran kandıra kocaeli CHP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kartepe Sürmanşet Dr. Nevzat Doğan KOTO 15 Temmuz Kocaeli Büyükşehir kocaelispor Başkan İbrahim Karaosmanoğlu gebze
Copyright © 2016 Kocaeli Olay Gazetesi www.kocaeliolay.com Tüm hakları saklıdır.
VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri