22 Ekim 2019 Salı 02:21

ANASAYFA l Herekeli öğrenciler bisikletlerine kavuştu

06.04.2017 Perşembe - 10:47

Hereke’de 5. Sınıf öğrencilerine bisikletlerini teslim eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Türkiye’nin geleceği sizler elinde. Size ne kadar hizmet etsek az” dedi

Körfez Belediyesi tarafından bu yıl ilçedeki okullarda eğitim gören 5. sınıf öğrencilerine hediye edilecek 3 bin 400 bisikletin dağıtımı devam ediyor. Son olarak Hereke’de Hereke Nuh Çimento İlkokulu ve Hereke Sümer İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim gören 128 öğrenciye düzenlenen törenle bisikletleri teslim edildi. Dağıtım törenine öğrenciler dışında veliler de katıldı.

BİSİKLETLERİ TESLİM EDİLDİ

Törene ayrıca; AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Başkan Yardımcısı İsa Taş, Başkan Danışmanı Yılmaz Pekmezcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık, öğretmenler ve veliler katıldı. Törende ilk kürsüye çıkan isim İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan oldu.

TEMİNATIMIZ SİZLERSİNİZ

“Eğitim gönüllüsü bir belediye başkanımız var” diyerek sözlerine başlayan İbrahim Okutan, desteklerinden dolayı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür etti. Bu yıl 3 bin 400 öğrenciye bisiklet dağıtacaklarını belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da konuşmasında, “Eğitime ne kadar hizmet etsek azdır. Geleceğimizin teminatı siz gençlersiniz.

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

Geleceğin vekilleri, başkanları, öğretmenleri sizler olacaksınız. Çalışmadan hiçbir şey olmaz. Allah çalışana verir. Hayırlı evlat olarak gelecekte ülkemizin daha iyi noktalara gelmesi için Milletçe ülkemizin daha iyi kalkınması için, ülkemizin yaşam standartlarını her geçen gün daha da yükseltmek için canla başla çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

DAHA GÜÇLÜ TAŞIYACAĞIZ

Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da Kocaeli’deki öğrencilerin şanslı olduğuna vurgu yaparak, “Gerçekten herkese nasip olmayan bir yerel yönetim var. Türkiye’de gençlerimizin gücünden daha fazla istifade edeceğimiz bir dönem başlıyor. Rabbim bu dönemi de aydınlık eylesin. Türkiye’ni geleceğe daha güçlü taşıyacağız” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.