Kocaeli Olay
10.12.2017 Pazar - 10:15

Hasan Ayaz’a Topçular’da muhteşem karşılama

Topçular Mahalle sakinlerini ziyaret eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve beraberinde ki yönetimi her akşam bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. İzmit’i mahalle mahalle, köy köy gezen Başkan Ayaz, bölge sakinleri tarafından da büyük bir sevgiyle karşılanıyor. Son olarak Topçular Mahallesi’nde Mardin Midyatlılar Derneği Lokalinden bölge sakini vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ayaz, vatandaşlar tarafından hazırlanan özel bir pankart ile karşılandı.

YOĞUN KATILIM

Programa aynı zamanda, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağalayan, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Polattimur, Kent Konseyi Başkanı Gültekin Görüm, Bingöllüler Derneği Başkanı Ali Değirmenci, Mardin Midyatlılar Derneği Başkanı Necmettin Kaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TALEPLERİ DİNLEDİ

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Ayaz, ülkemizin geçtiği zor süreçlere dikkat çekerek, “Tüm mazlumların sığındığı, İslam dünyasının umuduyuz. Mazlumların sesini daha gür duyurabilmek için, ülkemizin gücünü daha da arttırabilmek için her zamankinden daha çok birbirimize sarılmalı ve daha çok çalışmalıyız. Bizleri böylesine samimi karşıladığınız için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Programda vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Hasan Ayaz, soruları da yanıtladı.Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'de Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Bulut’tan Yeni Eğitim Yılı Mesajı
“Tramvay” Plajyolu’na gidiyor..
10 Günde 10 Bin Metrekare Parke Yol
Ankara da Kocaeli Rüzgarı
Tabiat Parkı Güzellik Katıyor
İl Jandarmadan  KOTO’ya Ziyaret
Yıldönümlerinde Yalnız Bırakmadı
GTÜ Dünyanın En İyiler Listesinde..
Doğan’dan Korkmaz’a Çiçekli Teşekkür..
Manşet AK Parti Kocaeli Kocaeli Büyükşehir İzmit Belediye Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz 15 Temmuz İsmail Baran Dr. Nevzat Doğan kartepe İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan CHP Kocaeli FETÖ haberleri kandıra İzmit Belediyesi Başkan İbrahim Karaosmanoğlu kocaeli haberler CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet Körfez Belediyesi Sürmanşet kocaelispor haber belediyesi mhp gebze nevzat doğan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu sondakika AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan AK Parti Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran izmit gölcük körfez CHP türkiye KOTO
Copyright © 2016 Kocaeli Olay Gazetesi www.kocaeliolay.com Tüm hakları saklıdır.
VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri