22 Temmuz 2018 Pazar 01:03

ANASAYFA l Halkla iç içe, halkın içinde bir başkan

09.11.2017 Perşembe - 8:44

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, her hafta düzenli olarak bir mahallede gerçekleştirdiği halk toplantılarından bir yenisini Yuvacık Merkez Camiinde gerçekleştirdi. Hemen hemen her gününü vatandaşlarla birlikte geçiren Başkan Ayaz tüm mahalleleri, tüm sokakları karış karış geziyor.

 

Başiskele’de okulları, camileri, işyerlerini, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri ziyaret ederek; esnafın, işçilerin, okul müdürlerinin, öğretmenlerin, öğrencilerin, genç-yaşlı tüm vatandaşların her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ayrıca her cuma günü Cuma Namazı ardından halk toplantısı düzenleyerek her kesimin görüşünü alarak bölge halkının sorunlarını ve taleplerini başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte dinliyor.

 

Halkla iç içe, şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik örneğinin en güzel örneğini sergileyen Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu kez Yuvacık Merkez Camiinde Fatih Mahallesi, Paşadağ ve Yuvacık Yakacık Mahallesi sakinlerinin istek ve önerilerini dinledi. Bizim gözümüzden kaçan, göremediğimiz eksikliklerimizi sizden dinlemeye geldik diyerek sözlerine başlayan Başkan Ayaz Fatih Mahallesi, Yuvacık Yakacık ve Paşadağ Mahalleleri’nde yapılan yatırımlardan bahsetti.    

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.