19 Ekim 2019 Cumartesi 18:23

ANASAYFA l HALİM DEDEOĞLU VE EKİBİNDE DEMOKRAT PARTİYE ZİYARET

07.06.2017 Çarşamba - 16:11

DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve beraberindekiler DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ü parti binasında ziyaret etti

 Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ü parti binasında ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan DP İl Başkanı Nazlıgül “Ülkemizin en eski iki partisiyiz. Geleneklerini ve miraslarını yaşatmaya devam edeceğiz. Sizleri burada ağırlamaktan dolayı mutlu olduk. Kentimizde elde ettiğimiz kardeşlik ruhunun ülke genelinde de olmasını diliyorum. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında kısmen bu kardeşlik oluşmaya başlaması sonrasında gelen referandum oluşan durumu etkilemiştir” dedi.

 ÖRNEK OLMALIYIZ

Ülke dışına kaçan FETÖ’cüler tarafından Türkiye aleyhine propaganda yapıldığını belirten Nazlıgül, “Bu yapılan olumsuz havanın dağıtılması için hep birlikte çalışmak gerekiyor. Örnek olmalıyız. Bu birliktelik ülkemizin gelişmesinde de büyük katkı verecektir. Ülkemizde Katar krizi yaşanmaktadır. İlerleyen günlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz” açıklamasında bulundu.

 BU DURUMA MÜDAHELE EDİLMELİDİR

Kent için yapılan çalışmaları değerlendiren DP İl Başkanı Nazlıgül “Kent içerisinde yapılan trafik düzenlemesinden halkımızın haberi olmalıdır. Bu bilgilendirme halkımız için çok önemlidir. Kent içerisinde dilenci sayıları artmaktadır. Bu duruma müdahale edilmelidir” şeklinde konuştu.

 RENCİDE EDERERK SORUNLAR ÇÖZÜLMEZ

DSP İl Başkanı halim Dedeoğlu “Rencide ederek sorunlar çözülmez. Sorunları birlikte konularak çözülür. Sorunlar masada çözülmektedir. Ülkemizde suni güzellik vardır. Katar tarafından ülkemize 15 Milyar dolar yatırım yapıldı. Katar ayrıca ABD ve İngiltere’ye 350 Milyar dolar yatırım yapmıştır. Buna rağmen ABD ve İngiltere tarafından Katar’a operasyon yapılmak istenmektedir” dedi.

 CİDDİ SORUNLAR YAŞANABİLİR

Katar’a yapılan baskıların sonuç vermesi durumunda ülkemizde sorun yaşanacaktır diyen Dedeoğlu “Önümüzde ki günlerde ciddi sorunlar yaşanabilir. Ülkemizde üretim yapılmıyor tüketim ekonomisine gidilmektedir. Yaşanan bu durum bizleri direk etkilemektedir. Buna dikkat etmek gerekiyor” açıklamasında bulundu.

 TRAMVAY ÇÖZÜM OLMAYACAK

Yerel yatırımları değerlendiren İl Başkanı Dedeoğlu “Tramvay yapılmaktadır. Ancak tramvayda trafik sorununa çözüm olacağını düşünmüyorum. Sadece nostalji olacaktır. Akşam saatlerinde trafik tıkanmaktadır. Yenikey’de yaşanan hava kirliliğini gereken makamlara ilettik. Kentimizin en önemli havası lodos rüzgarlarıdır. Rant sağlamak için hava akımını engelleyen yerlere yapılan yapılmıştır. Denizde sıkıntı görülmektedir. Arg patlamaları olmaktadır. Kentimiz bedel ödemektedir” şeklinde konuştu

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.