18 Ekim 2019 Cuma 05:02

ANASAYFA l GELİNİNİ VURAN KAYINPEDER TESLİM OLDU

15.06.2017 Perşembe - 20:34

İzmit ilçesinde gelinin vurduğu ileri sürülen kayınpeder polis ekiplerine teslim oldu. İki çocuk annesi kadının ise hayati tehlikesi devam ediyor

Olay, dün gece saatlerinde İzmit ilçesi Yenidoğan Mahallesi Gece Sefası sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Remziye K., ayrı yaşadığı eşi Alaattin K.’dan, yanında olan çocuklarını getirmesini istedi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Çocuklarını alan Alaattin K., Remziye K.’nın oturduğu sokağa geldi. Burada yine ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından kayınpeder Mehdi K. yanında getirdiği silah ise gelinine ateş etti.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Seka Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Remziye K., burada yapılan ilk müdahalenin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. 34 yaşındaki kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Olay sonrası bir araç ile kaçan baba ve oğlu ise, gece saatlerinde karakola giderek teslim oldu Baba ve oğlunun Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki ifadeleri sürüyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.