19 Temmuz 2018 Perşembe 19:27

ANASAYFA l ESKİSİNE’DE MEDDAH KUMPANYA RÜZGARI

01.08.2017 Salı - 13:34

İzmit’te kültür sanat faaliyetleri kapsamında en iddialı atılımları oldukça sağlam atan Eskisine Kafe, yeni sezona Meddah Kumpanya ile merhaba dedi.

Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak’ta Yeşilçam konsepti ile İzmit’e farklı bir tarz getiren EskiSine Kafe, sıcak bir ortamda müşterilerine hizmet verirken yeni sezona hızlı bir şekilde merhaba dedi. Doğaçlama Tiyatro’nun ilimizde en iyi örneklerini sergileyen Meddah Akademi, yeni sezonla birlikte izleyicilerine EskiSine Kafe’de eğlenceli dakikalar yaşattı. Geçtiğimiz hafta oyunlarına başlayan Meddah Kumpanya artık her hafta Cumartesi günü EskiSine Sahnesinde seyirciyle buluşacak.  Sanatseverler biletleri Eskisine Kafe’den temin edebilir.

DENEYİMLİ OYUNCULAR, YENİ EKİP

Yönetmenliğini Cenk Şen’in yaptığı doğaçlama oyunların kadrosunda Ahmet Avni Yılmaz, Baki Kaya, Cenk Şen, Cihan Candemir, Erkin Cihan Karuserci, Gamze Onat, İsmail Kibar, Murat Eren Bakır ve Yeşim Korkmaz bulunuyor.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Oyunun yönetmeni ve aynı zamanda oyuncularından olan Cenk Şen “Güzel bir ekip olduk. Sahneye bir çocuk misali oyun oynamak, keyif almak için çıkıyoruz. Doğaçlamanın ruhu gereği oyunları yazan, yöneten ve oynayan o gün o an salonda bulunan herkes olmuş oluyor. Herkesi beraber keyifli oyunlar kurmaya bekleriz” dedi

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.