19 Ekim 2019 Cumartesi 13:28

ANASAYFA l ENERJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

08.06.2017 Perşembe - 12:20

Kurulduğu günden bugüne adından sıkça söz ettirmeyi başaran Enerji Gençlik ve Spor Kulübü misyonu ve vizyonu doğrultusunda kısa zamanda önemli başarılara imza attı

2016 yılının son çeyreğinde kurulan Enerji Gençlik ve Spor Kulübü 2017 yılından itibaren  resmi müsabakalarda boy göstermeye başladı. Yılın ilk yarısında 5 resmi müsabakaya katılım sağlayan kulüp bu müsabakalardan 3’ü altın olmak kaydıyla toplam 9 madalya almayı başardı.Ayrıca 28-30 nisan tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Aerobik cimnastik  3.lig 1. Hafta yarışlarından 21 kulüp arasından 5. Sırayı göğüsleyerek 2.lige çıkma yolunda önemli bir başlangıç yaptı. Bu yarışmadan bir hafta sonra Kocaeli’nde düzenlenen Okullar Arası Aerobik cimnastik Türkiye Şampiyonasında ter  döken Enerji Gençlik ve Spor Kulübü: Alisa KIRMIZIOĞLU Yıldız Kızlar Türkiye 3.sü, Enis ERKOÇ Yıldız Erkekler Türkiye 3.sü , Dila ALTUNDAL Yıldız Kızlar Türkiye 10.su ve Küçük Kızlarda Eylül Nisa UĞUZ Türkiye 7.si olarak çok büyük bir başarı örneği sergiledi.

Şimdi ise gözünü 16-18 Haziranda Kocaeli’nde yapılacak olan Aerobik cimnastik 3.lig 2.hafta müsabakaları ve Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonasına diken Enerji Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları her iki müsabakada da kürsüye çıkmayı hedeflediklerini ve bunu başarıp ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp başkanı ilknur PALA: Enerji Gençlik ve Spor Kulübü yönetim ve antrenör kadrosu,sporcu ve velileriyle kenetlenmiş bir şekilde bu yarışmayı beklediklerini ,sporcularının hedeflerine ulaşacaklarına  yürekten inandığını ve ekip olarak gerçekten azimli ve özverili bir şekilde çalıştıklarını dile getiren İlknur PALA, 2017 yılının ‘ENERJİ’ yılı olacağını söyledi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.