22 Temmuz 2018 Pazar 12:51

ANASAYFA l EN BÜYÜK GENÇLİK MERKEZİ PAŞA’YA YAPILIYOR

07.08.2017 Pazartesi - 10:00

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projeleri arasında yer alan gençlik merkezilerinden en büyüğü Mehmet Ali Paşa Mahallesi’ne yapılıyor.

Doğu Kışla Gençlik Parkı’nın yanındaki alana yapılmakta olan gençlik merkezinin kaba inşaatı tamamlandı, dış cephe giydirmesiyle ince işleri yapılıyor. Temeli geçtiğimiz Şubat ayında atılan ve yıl içinde hizmete girmesi planlanan merkez 1.984,404+KDV’ye ihale edildi. Taban alanı 400 metrekare toplam alanı da 1745 metrekare olan merkezde kütüphane, kafeterya, fitness salonu, salon sporları için alan,  soyunma odaları, duşlar, 150 kişilik konferans salonu, derslikler ve açık teras bulunuyor. Gençlik Merkezi’nin bölgede büyük bir eksikliği gidereceği kaydedildi.

GENÇLERİMİZ İÇİN

Merkezin bu yıl içerisinde açılarak gençlerin hizmetine sunulacağını söyleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “ gençlerimiz bizden daha iyi imkânlara sahip olsun, daha güzel koşullarda yetişsinler, kötü alışkanlıklardan uzak kalsınlar, enerjilerini daha faydalı işler için harcasınlar istiyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden beri, gençlerimiz için projeler üretiyoruz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizin bilgili, kültürlü, atasını, tarihini bilen bilinçli gençler olması en büyük arzumuzuzdur” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.