21 Ekim 2019 Pazartesi 16:54

ANASAYFA l Emlakçılar Odası’nda Pekin adaylığını açıkladı

13.08.2016 Cumartesi - 19:21

2 ay önce kurulan Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası kurucu başkanı Ahmet Pekin, 4 Eylül yapılacak ilk kongre için adaylığını açıkladı

2 ay önce kurulan ve kısa sürede 650 üyeye ulaşan Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 4 eylül yapılacak olan ilk kongresi için daha önce adaylığını açıklayan Alpay Hacıoğlu’nun ardından odanın kurucu başkanı Ahmet Pekin’de Antikkapı’da gerçekleştirilen geniş katılımlı programla adaylığını açıkladı.

YOĞUN KATILIM

Antikkapı’da gerçekleşen programa Türkiye Emlak Müşavirleri Konferadasyonu Genel Başkanı Hacı Ali Taylan, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş,Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim, Sakarya Oda Başkanı Selçuk Başkan, Denizli Oda Başkanı Hakan Arslan, Ankara Oda Başkanı Ahmet Rıfat Tekin, Marmara Emlakçı Müşavirler Odası Başkan Adnan Yeşiltaş, İstanbul Oda Başkanı Yaşar Ovalı ve çok sayıda emlakçı katıldı

YENİ ÇÖZÜMLER ÜRETMEYE TALİBİM

Antikkapı’da gerçekleştirilen programında adaylığını açıklayan Ahmet Pekin, “Odamızın kuruluş aşamasında gece gündüz çalıştık. Bu dönemde kurumsallaşmaya çok önem verdik. Gelecekle ilgili neler yapabileceğimiz için çalışmalar içersinde girdik. Meslek hayatımda aldığım görev nedeniyle esnafımızın ve sektörümüzün sorunlarını en iyi bilenlerdenim. Çalışma arkadaşlarımızla ve sizlerle beraber sektörümüzün sorularına yeni çözümler üretmeye talibim” dedi.

İLK TOHUMU ATTIK

Konuşmalarına devam eden Pekin, Elele vererek kişisel kaygıları geriye bırakarak yeni nesil genç kardeşlerimize ülke çapında söz sahibi oluşturmak için tüm meslektaşlarımızın fikrine ihtiyacımız vardır. Bugün burada ilk tohumu attık ve can suyunu vereceğiz.” Diye konuştu. Pekin konuşmasının ardından seçilmesi halinde yapacakları hizmetleri sıraladı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.