19 Ekim 2019 Cumartesi 08:36

ANASAYFA l Emin Şimşek’ten Ünlü’ye ‘paralel’ cevabı

20.06.2016 Pazartesi - 14:58

EMİN SİMSEK
Aydın Ünlü’nün muhaliflere yönelik söylediği; ‘Kriptolu paralelci’ benzetmesine MHP eski Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek’ten tepki geldi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, muhaliflerin gerçekleştirdiği ‘tüzük kurultayı’ sonrasında sosyal medya hesabından; “Nerden bilebilirdim etrafımda, yanımda bu kadar kripto parelelci olduğunu….” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü’nün bu sözlerine fazla gecikmeden MHP eski Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek’ten cevap geldi.

ÜLKÜCÜ İRADE!

Şimşek, “Kriptolu Paralel Hee! Ülkücü iradenin talebi olan tüzük kurultayımızı, dün Ülkücülere yaraşır bir şekilde tamamladık. Demokrasi ile bağdaşmayan, parti içi tehdit ve baskıya imkan veren tüm maddeleri, çağımıza daha uygun ve demokratik bir hale getiren tüzük değişikliklerini yaparak Kocaeli’ne döndük.

YAMUK OLMADIK!

Bu kez ilimizde İl Başkanlığı koltuğunda oturan ve tavrını demokrasiden değil, değişimden değil, statükodan yana koymuş olan Aydın Ünlü’ nün kongreye katılan bizler için kriptolu paralelciler ifadesini kullandığını gördük. Aydın Ünlü de bilir ki; biz yamuk olmamak için ömrünü feda etmiş insanlarız. Paralel ne ise, onu da bilmeyiz, yanından da geçmeyiz.

KAÇ PARA ALDI?

Sayın Aydın Ünlü eğer söylediği manada bir paralel görmek istiyorsa Kocaeli’nde; 2014 yerel seçimlerinde cemaatten para alanlar paraleldir. 2014 yerel seçimlerinde cemaatten büyük şehir adayı için arabalar alan kimse onlardır paralel. Aynı seçimde cemaate 5 bin müşahit kartı dağıtanlar paraleldir. Bunun için de aynaya bakması yeterlidir.”

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.