Kocaeli Olay
24.11.2017 Cuma - 13:49

DSP’den AK Parti İzmit’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım ve yönetimi, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Ayaz’ın en son ki misafirleri DSP İlçe Başkanı Hülya Yıldırım oldu. Ziyarette aynı zamanda, Başkan Yardımcıları Ömer Karakaya, Güldane Abay Mehmet Gürpınar, Gülden Aynaz, DSP İzmit Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Çoşkundeniz, Yöneticileri, Kaan Semerci, Doğukan Akyüz Doğuş Çetin, AK Parti İzmit İlçe Yöneticileri ve Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan katıldı.

 

AMACIMIZ KENTE KATKI SAĞLAMAK

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yıldırım ve ekibine teşekkür eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Nazik ziyaretiniz için teşekkürler. Siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Siyasi partiler olarak hepimizin amacı kentimize katkı sağlamaktır. Kentimizin menfaatleri doğrultusunda zaman zaman bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmamız önemlidir” dedi.

 

ÇÖZÜMLER ÜRETMELİYİZ

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, “Yeni seçilen AK Parti İzmit ilçe ekibine de hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kent için siyaset yapan partileriz ve bu kenti en iyi hale getirmek için çalışıp çözümler üretmeliyiz. Kentin menfaatleri için bir araya gelip siyasi düşüncelerimizi bir Kenara bırakıp kentimizin iyiliği için ortak fikirler çıkarmalıyız” dedi.Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'de Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Bulut’tan Yeni Eğitim Yılı Mesajı
“Tramvay” Plajyolu’na gidiyor..
10 Günde 10 Bin Metrekare Parke Yol
Ankara da Kocaeli Rüzgarı
Tabiat Parkı Güzellik Katıyor
İl Jandarmadan  KOTO’ya Ziyaret
Yıldönümlerinde Yalnız Bırakmadı
GTÜ Dünyanın En İyiler Listesinde..
Doğan’dan Korkmaz’a Çiçekli Teşekkür..
kandıra belediyesi izmit haberleri 15 Temmuz İsmail Baran Dr. Nevzat Doğan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu FETÖ Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Manşet kartepe CHP Kocaeli haberler gebze kocaelispor Sürmanşet AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan KOTO türkiye körfez AK Parti Kocaeli CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet sondakika Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mhp haber Kocaeli Büyükşehir AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan İzmit Belediye gölcük İzmit Belediyesi CHP kocaeli Körfez Belediyesi nevzat doğan AK Parti
Copyright © 2016 Kocaeli Olay Gazetesi www.kocaeliolay.com Tüm hakları saklıdır.
VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri