22 Temmuz 2018 Pazar 02:55

ANASAYFA l DOĞAN’DAN SAMİMİ ‘AİLE SOFRASI’ PAYLAŞIMI

02.08.2017 Çarşamba - 21:22

Son günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile aralarının bozuk olduğu yönünde kulislerin olduğu İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, paylaştığı bir fotoğraf karesiyle adeta düşman çatlattı.

Her platformda, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’ndan ‘Ağabeyim’ diye söz eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, sosyal medya hesabından paylaştığı samimi bir aile fotoğrafı ile bu samimiyetlerini gözler önüne serdi. Geçtiğimiz gün gayet sıcak bir ortamda, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in Bağırganlı’da bulunan aile evine konuk oldu. Başkan Köken’in sıcak misafirperverliğinde samimi bir ortamda bir araya gelen aileler keyifli dakikalar geçirdi. Başkan Karaosmanoğlu’nun eşi Behiye Karaosmanoğlu, Başkan Doğan’ın ablası Türkan Uçan, kızı Ayşe Ceylin’in ve Başkan köken’in eşi Elif Köken’in de yer aldığı aile sofrasının sıcaklığı fotoğraf karesine işte böyle yansıdı. 

Doğan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Bağırganlı’da Kandıra Belediye Başkanımızın ana evinde konuk olduk” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.