24 Ekim 2019 Perşembe 00:31

ANASAYFA l Doğan, vatandaşlarımızla omuz omuza meydanlardayız

05.08.2016 Cuma - 17:44

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Perşembe Pazarı alanında her gece vatandaşlarla beraber sabahın ilk ışıklarına  demokrasi nöbeti tutuyor

Farklı sosyal ve siyasi düşüncede olan,  gencinden yaşlısına, engellisinden gazisine herkesin akın ettiği Perşembe Pazarı alanında renkli bir o kadarda mesaj dolu görüntüler ortaya çıkıyor.   Meydanda nöbet tutan vatandaşların sofralarına misafir olup sohbet eden Başkan Doğan, alanda kurulan stantları da ziyaret edip yapılan dağıtımlara da yardım ediyor.  Doğan, 15 Temmuz gecesinden itibaren alandan ayrılmayan yaşlı amcaların vatan millet sevgilerine, coşkularına da ortak oluyor.

UNUTTUKLARI ŞEYLER VAR

Vatandaşların günlerdir koşarak geldikleri demokrasi nöbetinin aynı zamanda dünyaya verilen çok önemli bir mesaj olduğunu belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan  “gözü dönmüş vatan haini caniler, devletin, milletin silahını, millete doğrultarak sivil halkına ateş açmış, savaşta dahi bombalanmamış olan halkın iradesinin simgesi TBMM’ne bomba atmışlardır. Ama bunu yaparken unuttukları bir şey vardı ki o da bu ülkenin seçimle başa gelen bir Cumhurbaşkanı olduğu ve  O’nu sevip sayan milyonların olduğuydu. Yüce Türk Milleti, bu gibi girişimlere göz açtırmayıp canını, malını, her şeyini ortaya koyarak püskürtmüş olduğu bu kalkışmayı meydanlarda demokrasi nöbeti tutarak devam ettirmektedir. Bizler de, hem darbenin hedef alındığı siyasi partinin Belediye Başkanı olarak, hem de Türkiye Cumhuriyetinin bir vatandaşı olarak  vatandaşlarımızın yanında omuz omuza meydanlardayız” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.