21 Ekim 2019 Pazartesi 16:50

ANASAYFA l Doğan MHP’ye teşekküre gitti

04.08.2016 Perşembe - 17:44

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu

İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve beraberindekiler, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve yönetim kurulunu parti binasında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan, “Avrupa’nın iki yüzlüğünü gördük. Avrupa karnından konuşmaya devam etmektedir. Bu yapılanları Türk milleti izlemeye devam etmektedir. Gezi olaylarında çevre güvenliğini sağlamak isteyen polislerimize Molotof atanlar, parke taşlarını sökerek atanlara müdahale etti diye canlı yayınlarla demokrasi nerede diye yayın yapanlar şimdi neredeler? Günlerce yayın yapmışlardı. Elinde bayrak olanlara kurşun atılırken, demokrasinin merkezi olan meclis bombalanmıştır. Neredeyse üzüldüklerini anlatacaklardır. Daha çok üzülecekler” dedi.

MHP’LİLER DİK DURDU

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz da ziyarette bir konuşma yaparak, “Milletimize karşı darbe adı altında suikast girişimi oldu. Burada milletimizin duruşu siyasi partilerin duruşuyla darbe önlendi. MHP bu noktada genel başkanından üyesine kadar herkes dik durmuştur. Bundan dolayı teşekkür ederim. Ülkemiz vatanımız tehdit altında olunca gerisi teferruat olmaktadır” ifadelerine yer verdi.

 

PKK NE İSE FETÖ AYNISI

“Burada hedef milletimiz ve devletimiz olmuştur” diyen MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ise “Darbe püskürtülmüş olmaz ise burada olamazdık. O akşam ellerimizi ovuşturmadık. Sadece devletin gittiğini söyledik. Bu devlet işidir. Tek bayrak tek vatan işidir. Bütün teşkilatlar olarak 7 Ağustos tarihinde alanda olacağız. Milletin parasıyla alınan hiçbir şey millete karşı kullanılamaz. PKK ne ise FETÖ aynısıdır. Aynı şekilde yargılanmaları gerekiyor” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.