22 Mart 2019 Cuma 03:24

ANASAYFA l DOĞAN İZMİT’İ BİRLİKTE GÜZELLEŞTİRİYORUZ

09.05.2017 Salı - 10:46

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Akkurt Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt’u ziyaret ederek,  yeni konut projeleri hakkında görül alış verişinde bulundu.

Akkurt Grup tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Okyanus Caddesi, Doğa Koleji yanında  başlatılan  Royal  City  konut projesinin  ofisini ziyaret eden   Başkan Doğan, Kemalettin Akkurt’tan projeyle ilgili detaylı bilgi aldı. 23 bin metrekarelik alanda 130 konuttan oluşan projenin İzmit’e yeni bir değer katacağını belirten Doğan,  “  İzmit eski yerleşim alanlarından oluşan,  geçmişten kaynaklı çarpık yapılaşmanın oldukça çok olduğu bir şehir.  Biz İzmit Belediyesi olarak,  mevcut yaşam alanlarında iyileştirme ve yenileşme çalışmaları yürütmeye çalışıyoruz.  Başta Cedit Mahallemiz olmak üzere şehrimizin farklı bölgelerinde kentsel dönüşüm planlarımız var.

 

ÖZEL SEKTÖR ÖENMLİ

 

Cedit’te bu konuda önemli aşamaya geldik. Bakanlıkta olan projenin onaylanmasının ardından çalışmalara başlayacağız. Her zaman belirttiğim gibi, gerek şehrimizdeki dönüşüm çalışmaları, gerekse yeni konut alanları sağlanması noktasında devlet kurumlarının çalışmaları yeterli olmayacaktır.  Daha hızlı bir dönüşüm ve yeni yaşam alanları için özel sektörün desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.   Eğer İzmit’i bir turizm şehri olarak inşa edeceksek,  estetik ve modern yaşam alanlarına da ihtiyacımız olmaktadır. İzmit’in daha güzel, estetik ve modern yapıların çok olduğu  bir şehir olması en büyük arzumuz. Bu alanda yapılan çalışmalara da destek oluyoruz.  Royal City  projesi de  İzmit’e değer  katacak  akıllı ev sistemleriyle donatılan  son derece estetik ve modern bir  proje.  Kemalettin Beye şehrimize değer katan bu projeleri için teşekkür ediyoruz” dedi.  

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi