21 Ekim 2019 Pazartesi 13:46

ANASAYFA l Derince’den demokrasi kahramanlarına destek

04.08.2016 Perşembe - 16:02

KATKI 1FETÖ’nün darbe girişiminde şehit olan vatandaşların ailelerine ve yaralı vatandaşlara destek olunması amacıyla başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na Derince’den de yoğun ilgi var

Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatıyla, Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminde şehit olan vatandaşların ailelerine ve yaralı vatandaşlara destek olunması amacıyla başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na ülke genelinde yoğun bir ilgi gösteriliyor. Yardım organizasyonu kapsamında AK Parti Derince İlçe Başkanlığı da bir kampanya düzenledi. FETÖ’nün darbe teşebbüsünde şehit olanların yakınları ve yaralananlar için vatandaşlardan gelen yoğun yardım talebi üzerine Başbakanlık Genelgesi’yle başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na bağışlar tüm yurtta olduğu gibi Derince’de de sürüyor.

BULUT’TAN KAMPANYAYA DESTEK

Kampanyaya katkı sunan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Belediye Başkan Yardımcıları Nurettin Işık, Ayşe Mamat, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile AK Partili teşkilat mensupları, Vakıfbank Derince Şubesi’ne giderek burada bağışta bulundu. Kampanya ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Tankların önünde durarak darbeye geçit vermeyen milletimiz her şeyin en iyisine layıktır. Bu vesile ile şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anarken, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.