19 Ekim 2019 Cumartesi 08:40

ANASAYFA l Derince pilot takım olmuyor

14.06.2016 Salı - 14:09

compressed-ald9

3.Lig temsilcilerimizden Derincespor Başkanı Şahin Çavuşoğlu kısa bir süre önce belirttiği pilot takım uygulamasına sıcak bakmadıklarını ve vazgeçtiklerini açıkladı

İlimizi geçtiğimiz sezon lig de inişli çıkışlı bir grafik sergileyerek teknik patron Ali Asım Balkaya önderliğinde temsil eden Derincespor’da yeni sezon öncesinde henüz bir hareketlilik yaşanmıyor.

PİLOT TAKIM OLMUYOR

Derincespor. Başkanı Şahin Çavuşoğlu’nun kısa bir süre önce gündeme getirdiği Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği yetkilileri ile yapılan temasta pilot takımı uygulaması için önemli mesafe kat edilmişti.  Fakat son yapılan görüşmelerin ardından Ankara ekibi tarafından sarı lacivertli formayı giymesi tavsiye edilen isimlerin çok genç isimlerinden oluşacak olması nedeniyle pilot takımı uygulaması Derince’de şimdilik rafa kalktı.

DERİNCE’DE 15 İSİM YOLCU

Sarı lacivertli temsilcimizde pilot takım uygulamasından vazgeçtiklerini belirten Başkan Şahin Çavuşoğlu “Transfer dönemi öncesinde yaptığımız görüşmeler olumlu geçerken, bazı futbolcularla prensipte anlaşma sağladık. Fakat geçtiğimiz hafta Ali Asım Balkaya ile yaptığımız görüşmelerin ardından son olarak kalacak ve gidecek isimleri belirledik” dedi. Sarı lacivertlilerde yeni sezon öncesinde Başkan Şahin Çavuşoğlu 15 isimle yollarını ayıracaklarını açıklarken, yeni sezon kadrosunun 23 isimden oluşacağını belirtti.

Etiketler: ,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.