18 Ekim 2019 Cuma 05:02

ANASAYFA l DERİNCE ÇINARLIKENT KONUTLARI’NDA SON FIRSAT

08.06.2017 Perşembe - 10:35

Derince Çınarlıkent Konutlarında inşaat çalışmaları bitmek üzere olan daireler sahiplerini bekliyor.

Derince’nin Çınarlı mahallesinde yer alan Çınarlıkent Konutlarıüçüncü etabıninşaatında sona geliniyor. Çınarlıkent Konutlarının birinci ve ikincietabında yaşam devam ederken,  inşaatı bitmek üzere olan üçüncüetapta ise 2+1 daireler sahiplerini bekliyor.

SON ETAPTAKİ DAİRELER SAHİPLERİNİ BEKLİYOR

Toplamda 584 daire ve 3 işyeri ile 17 bloktan oluşan projede birinci ve ikinci etaptaki 432 daire sahiplerine teslim edildi. Derince Çınarlıkent Konutları üçüncü etabında bulunandört bloktaki 166 daire ve 3 işyerinininşaatında sona gelindi.

DAİRE VE İŞYERLERİNİN YÜZÖLÇÜMLERİ

Derince Çınarlıkent Konutları projesinde, toplamda 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.Son etap olan üçüncü etaptaki mevcut satışta olan 2+1 daire alanları 98.17 metre kare ile 104.60 metre kare arasında değişiyor. Projedeki işyerlerinin satış alanları ise iki işyeri 100.50 metre kare, bir işyeri ise 314.02 metre kare şeklinde.Derince Çınarlıkent Konutları inşaatının son etabını da Haldız İnşaat yürütüyor. Konutlarda tapular satış işlemi esnasında verilecek.

KALİTELİ MALZEME VE SOSYAL YAŞAM ALANLARI

Aileler için kaliteli bir yaşam vaat eden projede; site içi ve site girişi güvenlik, çocuk oyun grubu, çardak ve oturma grupları, açık otoparklar, merkezi ısıtma, merkezi su deposu, mescit, spor sahaları ve sosyal tesis alanı yer alıyor. Derince Çınarlıkent Konutlarının sosyal konut projesi olmasından öteye,kullanılan malzeme kalitesi dikkat çekiyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Kısa bir süre içindeteslim edilecek olan Derince Çınarlıkent konutları 3. etaptaki son daireler için Kent Konut merkez ofisinden, www.kentkonut.com.tradresindenveya 0262 324 50 00 Alo Konut hattından detaylı bilgi alınabiliyor.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.