21 Ekim 2019 Pazartesi 16:54

ANASAYFA l DER-MEK’te kayıtlar başladı

16.08.2016 Salı - 16:05

Yeni eğitim-öğretim döneminde yine onlarca branşta ilçe halkına hizmet sunacak olan Derince Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları’nda (DER-MEK) kayıt süreci başladı
6 ayrı mahallede kurslar açılıyor

Derince Belediyesi’nin İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile eğitime yönelik projeler çerçevesinde hizmet verdiği DER-MEK’te, yeni dönem kayıtları alınmaya başlandı. Bu yıl 6 ayrı mahallede eğitim olanağı sağlayacak olan DER-MEK, 116 branşta yeni kurslarıyla döneme merhaba diyecek. Filografi tekniğinden gitar eğitimine, diksiyon kurslarından cilt bakımına kadar onlarca branşta açılacak olan kurslara bu yıl yine binlerce Derincelinin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Dört merkezde kayıt süreci devam ediyor

DER-MEK çatısı altındaki Kusachi Der-MEK (Kusachi Kültür Merkezi), Yenikent DER-MEK (Mimar Sinan Parkı İçi), Çınarlı DER-MEK (Çınarlı Mahalle Konağı) ve Fatih DER-MEK (Fatih Mahallesi) merkezlerinde kayıt süreci başladı ve devam ediyor. Yine DER-MEK bünyesinde eğitim veren Mersincik DER-MEK (Mersincik Mahalle Konağı) ve Sırrıpaşa DER-MEK (Derince Birlikspor Tesisleri Yanı) merkezlerinde ise kayıtlar 19 Eylül tarihinde başlayacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.