17 Ekim 2019 Perşembe 14:14

ANASAYFA l “Daha çok bir ve beraber olalım”

30.04.2017 Pazar - 10:56

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sebebiyle bir mesaj yayınlayarak,  alın ve akıl teriyle ekmeğini kazanan tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Mesajında 1 Mayıs’ın önemine vurgu yapan Başkan Doğan,  “ İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, ülkemizin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesi, belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli bir role sahiptir.

Tüm dünyada, işçi ve emekçiler tarafından, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs, çalışanların sorunlarının dile getirilmesine, çözüm yollarına ilişkin görüşlerin tartışılmasına vesile olmaktadır. Bu kutlamalar sırasında, bu günü asıl anlamından uzaklaştırarak ülkemizin geleceğine gölge düşürecek eylemlere ve gösterilere izin vermeyin. Ülkemizdeki istikrardan, gelişimden rahatsız olan güçlerin bizi birbirimize düşürmek için oyunlar oynandığı, ülkemizin parçalanmak istediği şu günlerde daha çok bir olalım, birlik olalım. 1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında, huzur içerisinde geçeceğine olan inancımızla, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs işçi bayramını kutluyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.