22 Mart 2019 Cuma 03:25

ANASAYFA l CHP’li Kaplan’dan AK Partili Kahraman’a cevap

18.05.2017 Perşembe - 10:52

Kocaelispor’un Altay ile Antalya’da şampiyonluk maçına çıktığı karşılaşma sonrasında CHP’lilere maça gelmedikleri için sosyal medya hesabından yüklenen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ile düzenlediği basın toplantısında konuyu eleştiren AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a CHP’li vekil Fatma Kaplan Hürriyet’ten oldukça sert bir cevap geldi

“BOŞ KONUŞMAKLA OLMUYOR”

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ile AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman arasında Antalya’da oynanan Kocaelispor- Altay maçının tartışmaları sosyal medya üzerinden hala devam ediyor. Hürriyet ve CHP’lileri maça gelmeme konusunda eleştiren bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile kendi sosyal medya hesabından maç günü yanına AK Partili vekiller ile Ceyhan’ı alarak fotoğraf atan İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’a yüklenen CHP’li Hürriyet, “Birlikspor’a akıttığınız trilyonların üçte birini takıma yapsaydınız bugün borç içinde olmazdı. Bol keseden dağıtılan ihalelerde takımın hakkı var unutmayın! Boş konuşmakla olmuyor” ifadelerini kullandı.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in kendi sosyal medya hesabından paylaştığı yazıdı şu ifadeler yer alıyor:

Kocaelispor şampiyon oldu da bizim mi haberimiz yok acaba? İktidar gücünü kullananların “neden takımı şampiyon yapamadık” diye sorgulamak yerine destek olanlara sataşması nasıl bir güç zehirlenmesidir! Nasıl bir siyasi cehalettir!

Takım üzgün, taraftar üzgün, şehir mutsuz ama iktidar temsilcilerinin umrunda bile değil. Şu durumdan bile siyasi rant devşirmeye çalışıyor. Nasıl muhalefeti karalarız diye uğraşıyor.

  1. T. Erdogan referandumda Kılıçdaroğlu aşağı Kılıçdaroğlu yukarı deyip duruyordu. Bu kısır siyasetin Kocaeli temsilcileri de Hürriyet aşağı Hürriyet yukarı deyip duruyor. Bu kadar mı dokunduk size?

Türkiye’nin hangi ilinde kaç kadın vekilin mecliste futbol konuştuğunu gördünüz. “Ben kadınım anlamam futboldan” deyip hiç konuşmayabilirdim. Kadın olduğum için kimsenin de eleştirmek aklına bile gelmezdi. Banane demek yerine elimi taşın altına koydum. Kendini gezdire gezdire gidip protokolde maçı izlemek yerine milletin meclisinde tüm Türkiye’ye defalarca takıma destek talebini duyurdum. 
Milletin meclisinde halkın takımını konuştuk diye eleştirenlere YAZIKLAR OLSUN.

Yıllarca Körfez fırtınası olarak 1. Ligde oynayan takımın sizlerin zamanında buralarda olması tüm taraftarlar gibi bizimde içimizi acıtıyor. Moral ve destek amaçlı yapmış olduğum konuşma sonrası destek vermek yerine bunu eleştirmek de size yakışan bir davranıştı.

Ama SİYASETİN CANI CEHENNEME. 
Ben sıradan bir taraftarım. Geçtiğimiz sene Eskişehir sokaklarında oğlum ve eşimle birlikte, taraftarla iç içe marşları söylerken vekil olduğum aklıma bile gelmedi. Sizi oralarda göremedik. Öncesinde de göremedik. Tüm maçlarda Protokolde değil de taraftarla iç içe görmek isterdik sizi. Kupanın kokusunu alınca aklınıza geldi takım. Yoksa zeka küpü gençlerinizle portakal mı sıkacaktınız Antalya’da?

Tabi uçak kaldıramadınız ya onun hıncını almaya çalışıyorsunuz. Anlıyorum ama çok da sinirlenmeyin. 
İktidar mısınız muhalefet mi?
KARAR VERİN…!!!
Devleti yöneten sizsiniz. 
Hatırlatalım!
EĞER BİR UÇAK KALDIRMAKTAN BİLE ACİZSENİZ OTURMAYIN O KOLTUKLARDA

Uçak kaldırmak sanki yapılamaz bir işmiş gibi de yutturmaya kalkmayın millete. Kimse aptal değil. 
Tayyip Erdoğan makam aracını Amerika kıtasına götürüyor. Kocaelispor taşıması için taksi durağı mı deniyor.
Uçak talebi taraftarın talebiydi. Bu talebi küçümseyip tepeden bakmayın taraftara.

Bakın Erdoğan 2014’te havaalanı açılışında ne diyor? 
HAVAYOLU HALKIN YOLU OLDU diyor. “Vatandaş mevcut lüks otobüslerle, onlara ödediği rakamla gideceği yere çok daha kısa zamanda gidiyor. Bunun için tabii ki uçak tercih ediliyor” diyor. (Yandaş medyada bol bol bu haberi bulabilirsiniz)
Hani “BÜYÜK DÜŞÜN TÜRKİYE” laflarınıza ne oldu?
Portakal sıkarak Hollanda’yı bile dize getirmiştiniz! Ne oldu o kudretinize!!!
Beceriksiziz demiyorsunuz da taksi durağı mı diyorsunuz?
Kendi çıkarlarınız söz konusu olduğunda olmaz işi olduruyorsunuz da bunu mu beceremediniz?
HADİ ORDAN!

Eğer biz Kocaelispor demesek aklınıza bile gelmeyecekti maça gitmek. EN AZINDAN HATIRLAMANIZI SAĞLADIK. Bu da bir şey…

Sizler Kocaelispor maçında reklam kokan hareketlerde bulunurken biz sizin mağdur ettiğiniz, görmezden geldiğiniz işçilerin dertlerini çözmeye çalışıyorduk. Bunun için eleştirilmeye değer. Eleştiriliyorsak doğru yoldayız demektir.

Kocaeli’de burnunuzun dibindeki maçlara gitmediniz. 
ŞAMPİYONLUK MAÇI OLUNCA OLUR DA KUPA KALDIRMAK GEREKİRSE DİYE GİDESİNİZ TUTTU AMA UĞURSUZ GELDİNİZ TAKIMA 
Kırk yılda bir maça gittiniz, takım en önemli maçı kaybetti. Bize laf yetiştireceğinize hakettiği değeri verin takıma.

15 senedir kenti yönetenler olarak görmezden geldiniz. Takımı, partinizin arka bahçesi yapmak istiyorsunuz. Son gün yalvar yakar 25 otobüs verebildiniz. Lobi yapmadınız. En zor anlarında elde edilen başarı sadece takımın ve taraftarın başarısıdır. Şimdi bize laf atacağınıza şapkanızı önünüze koyun.

BİRLİKSPOR’a AKITTIĞINIZ TRİLYONLARIN üçte birini takıma yapsaydınız bugün borç içinde olmazdı. BOL KESEDEN DAĞITILAN İHALELERDE TAKIMIN HAKKI VAR UNUTMAYIN!
Boş konuşmakla olmuyor.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi