23 Ekim 2019 Çarşamba 08:57

ANASAYFA l CHP İL BAŞKANI CENGİZ SARIBAY; GELİN BİZİ ELEŞTİRİN!

04.10.2016 Salı - 17:21

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, gazetimizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Sarıbay, geçtiğimiz cuma günü CHP’nin yapmış olduğu danışma toplantısının kendileri için olumlu geçtiğini, katılımın yeterli olduğunu ve tüm konuşmacı arkadaşların düşüncelerini not aldıklarını belirtti.

BİZİ ELEŞTİRİN

Sarıbay aynı zamanda, önümüzdeki süreçte danışma toplantısında alınan notlarla ilgili sonuç raporunu il eğitim sekreteri Ali Akdemirin hazırlayacağını bu raporunda yapacakları çalışmalara ışık tutacağını söyledi. İl Başkanı Sarıbay “Eleştirilerden çekinmiyorum, terbiye sınırlarını aşmayan tüm eleştirilere açığım, ve bunu olumlu buluyorum. Herkes eleştirisini yapmalı, biz de bunlardan dersler çıkarmalıyız, eksiklerimizi gidermeliyiz.” dedi.

ÜYELERİMİZLE OMUZ OMUZA

Hedefimiz iktidar olmaktır diyen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay “Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan partimize çok iş düşüyor dedi. Tüm partililerimiz CHP’ye sahip çıkmalı ve herkes üzerine düşeni yapmalıdır, yapacağından eminim. Hedefimiz iktidar olmaktır, ülkeyi barışa ve istikrara taşıyacak tek güç CHP’dir. AK Parti’nin uyguladığı yanlış iç ve dış politikaların bedelini hepimiz ödüyoruz, yaşattığı acıları ve açtığı yaraları onarabilecek tecrübemiz, devlet adamlığı yeterliliğimiz vardır. Önümüzde önemli bir süreç vardır tüm parti üyelerimizle omuz omuza hiç kimseyi dışlamadan, kimsenin kimseden üstünlüğü olmadan vereceğimiz mücadeleyle barışı ve cumhuriyeti yeniden kazanacağız.” dedi.

DİMDİK AYAKTAYIZ

Partimiz yarın seçim olsa bile seçime hazırdır diyen Cengiz Sarıbay, “Ülkenin içinde bulunduğu durumdan kaynaklanan moralsizlik hepimizde var, ama gün mücadele günüdür. Toplumdaki tüm ilerici, aydın, emekten ve barıştan yana olan, ezilen tüm halkın gidebileceği ve onlara umut olabilecek tek adres CHP’dir. Örgütümüz dimdik ayaktadır ilkelerimizle, programlarımızla, kadınımızla, gencimizle hep beraber başarabileceğimize inanıyorum ve başaracağız. Tüm partililerimizi de göreve çağırıyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.