19 Ekim 2019 Cumartesi 18:28

ANASAYFA l CHP ÇAYIROVA İLÇE ÖRGÜTÜ İFTARDA BULUŞTU

19.06.2017 Pazartesi - 10:14

 

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün  her yıl geleneksel hale getirdiği iftarlarının bir yenisi yine CHP Çayırova İlçe Örgütü önünde, İstiklal Caddesi üzerinde Yoğun bir katılım ile gerçekleşti

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya ve yönetiminin ev sahipliğindeki iftarda CHP Çayırova Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ile Çayırova Belediyesi’nin CHP’li Meclis üyeleri de görev üstlendi ve misafirlerle tek , tek ilgilendi masalara yemek servisini kendileri yaptı.

KATILIM

İftara  CHP İl yönetim kurulu üyeleri Lütfü İlhan ,Hikmet Koçoğlu,Hakkı Koçak , CHP Kocaeli eski Milletvekili Doktor Mehmet Hilal Kaplan, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Korkmaz Pekyörür ile , CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülker Yiğit ile yönetimi, Çayırova Emek ve İnönü Mahallesi muhtarları , CHP Gebze İlçe eski başkanlarından Yakup Yılmaz ve Özkan Koçak , Çayırova Sivaslılar Derneği Başkanı Yunus Kale,Yolören Dernek Başkanı Doğan Yeşilyurt’un  da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Yemek öncesi iftar duası yapılarak hep birlikte iftar yapıldı. İftarda  Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden konuklar da CHP Çayırova’nın iftar sofrasında ağırlandı.

MASALARLA TEK , TEK İLGİLENDİ

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya iftara katılan tüm konuklarla yakından ilgilenip katılımlarından ötürü teşekkür etti. İftarın ardından da aynı şekilde uğurladı. Selahattin Kaya herhangi bir konuşma yapmazken, “Bu akşam buraya çok farklı bir amaçla toplandık ve hep birlikte iftarımızı yaptık, partili partisiz , yoldan geçerken soframıza konuk olan tüm konuklarımıza birebir  dileklerimi ilettim. Böylesi bir ortamda, CHP İlçe Başkanı sıfatımla siyasi bir konuşma yapmamın doğru olmayacağını düşündüm” dedi.

ADALET MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Başkan Selahattin Kaya siyasetin son sıcak gündemi üzerine yaptığı değerlendirmede ise, “Milletvekilimiz Enis Berberoğlu’nun bir gazetecilik ve haberciliğinden esasla tutuklanması, çok hızlı bir şekilde alınan bir kararla 25 yıl ile cezalandırılması kabul edilemez bir durumdur. CHP Çayırova İlçe Örgütü olarak Genel Başkanımız Tarafın Gerçekleştirilen ve Ankara’dan İstanbul’a kadar sürecek olan Adalet yürüyüşüne destek vereceğiz, Bu yürüyüş milletvekilimiz Enis Berberoğlu’nun yanında bu ülkede bütün adaletsizliğe uğramış tüm yurttaşlarımız ve tüm adalet arayanlar için yapılmakta olup , bende Pazar günü yapılan yürüyüşe Ankara kahraman kazanda katıldım ve binlerce yürüyen insanın karlığını gördüm bu ülkeye adalet gelene kadar mücadelemiz devam edecektir dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.