19 Temmuz 2018 Perşembe 19:08

ANASAYFA l CEYHAN’DAN AKAR’A YANIT: KİFAYETSİZ KELİMELER

07.08.2017 Pazartesi - 13:06

Geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a, “Tramvay benim tramvayım. Ceyhan’ın babasının parasıyla ya da eşinin bilezikleriyle yapılmadı” diyerek yeni bir tartışma başlatan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’a sert çıkan il başkanı Ceyhan, “Haydar bey dönem dönem kendi şovunu yapmak adına kifayetsiz kelimeler kullanabiliyor” dedi

 

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın birlikte tramvaya binme teklifine yönelik ise, “Tramvay benim tramvayım. Ceyhan’ın babasının parasıyla ya da eşinin bilezikleriyle yapılmadı. Babasının parasıyla yapılsa davetini kabul ederdim. Bu kente yapılan her değeri takdirle karşılıyoruz” diye konuşmuştu. Akar’ın bu sözlerine yanıt veren Ceyhan, “Haydar bey dönem dönem kendi şovunu yapmak adına kifayetsiz kelimeler kullanabiliyor” dedi.

SEVİYESİNİ GÖSTERİR

“Haydar beyi tanırız” diyerek sözlerine başlayan Ceyhan, “Biz isteriz ki siyasetinde bir  seviye olsun. Haydar bey dönem dönem kendi şovunu yapmak adına kifayetsiz kelimeler kullanabiliyor. Kendisinin geçmişini biliyoruz. 2 yıl önce tramvay değil  oyuncak yapıyorlar demişti. Orada ifade ettiği babasının parası kısmı genel bir söylem ama bu tramvayın eşinin bilezikleriyle ifadesi kendi seviyesini gösterir. Siyasetin ötesinde kendisine gerekirse hak ettiği şekilde cevap veririz. Haydar beyin mevcut duruma yakışmadığını ifade etmek istiyorum. Diğer konularda cevap vermeye dahi gerek duymuyorum. Bir daha böyle Don Kişot gibi ortada gezmeyi bırakmasın. Eşek ölür kalır semeri insan ölür kalır eseri. Haydar bey kifayetsiz sözleriyle anılacak” diye konuştu.

FETÖCÜ ARIYORSA AYNAYA BAKSIN

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan CHP Milletvekili Akar’ın AK Partililer hakkında “Alayı FETÖ’cü” ifadelerine de yanıt verdi. Ceyhan konuşmasında, “Haydar bey FETÖ’cün babasını arıyorsa aynaya baksın, kendi genel başkanına baksın. Kontrollü kaçış yapanları bu millet görüyor. Millet bunun hesabını 2019’da bunların her birine çıkaracak. Herkes kendi sokağına bakacak” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.